Pokusím se neztratit důvěru, hlásí mladý útočník Pavel Hájek
9. 10.

Pokusím se neztratit důvěru, hlásí mladý útočník Pavel Hájek

V sobotním utkání 5. kola superligy s brněnským Hattrickem obdržel Pavel Hájek krásnou přihrávku od Martina Skřivánka, umně si stáhl míček na bekhend a poslal ho pod břevno. Brankář Hattricku Kejík neměl šanci. Mladý útočník byl jedním z důležitých článků týmu, který zdolal Brno 7:4 a zapsal první domácí vítězství v novém ročníku.Gólová akce opravdu stála za to, navíc to byla pro Hájka premiérová branka v sezoně. "Jsem hlavně rád, že mi tam ten gól po pěti zápasech konečně spadl. Dostal jsem míček přes ruku, takže než zkusit vystřelit mi přišlo lepší udělat kličku do protipohybu gólmana. Pak už jsem jen doufal, že to skončilo za brankovou čárou, protože jsem si v první chvíli nebyl jistý," okomentoval nakonec vítěznou trefu střetnutí sám aktér.

 

Vinohradští se po úvodních třech porážkách potřebovali zvednout. Před týdnem vyhráli v prodloužení v Ostravě a nyní na to navázali domácím triumfem. "Podle mě je klíčové, že jsme v posledních dvou zápasech začali alespoň částečně plnit pokyny trenérů, což se nám v těch předešlých moc nedařilo nebo jsme to nedokázali po celý zápas. Doufám, že se nám to podaří přenést do následujících zápasů," věří 18letý forvard.

 

Hájek pravidelně naskakuje do utkání v základní sestavě. Poslední duel odehrál po boku Martina Skřivánka a Petra Hartmana. V pěti zápasech dososud kromě gólu zapsal také jednu asistenci. "Mám od trenérů důvěru, za to jsem moc rád a pokusím se ji neztratit," postavil před sebe jasný cíl.

 

V dalším kole se sokolové v neděli utkají na Děkance s domácími Bohemians. "Určitě nás čeká velmi náročný duel. Mají tam hodně šikovných mladých hráčů a taky některé dost zkušené. Já osobně se na zápas velmi těším a věřím, že když se nám bude dařit plnit úkoly na hřišti, budeme Bohemce rovnocenným soupeřem," dodal na závěr.

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: