Jedno tělo, jedna duše, jeden tým
8. 10.

Jedno tělo, jedna duše, jeden tým

Po turnaji, který jsme organizovali před dvěma týdny doma v Rieger aréně, nastoupili naši kluci a holky do nedělního kola o zkušenost bohatší.Tím poznáním bylo, že zdánlivě lehčí soupeři mohou svojí hrou vytvořit prostor pro nácvik nové taktiky, či nových kombinací v útoku i obraně. A ty pak lze umně využít při náročnějším utkání. Ne vždy jde totiž pouze o množství vsítěných gólů...

 

Na Zahradním Městě vsadili naši elévové na týmovost a důraznější plnění pokynů z trenérské lavičky. Naší sílou byla radost ze hry a plné nasazení. V prvních dvou zápasech si SKV zaslouženě vybojovalo vedení. Momentů, kdy jsi kluci a holky vychutnávali nadšení z krásy kombinací, přibývalo. Hra každou akcí dozrávala.

 

Finále nedělního turnaje přineslo nebývalý zážitek. Pro hráče, trenéry, diváky i rodiče. Díky systematickému vedení trenérů v prvních dvou zápasech turnaje si naši hráči a hráčky vyzkoušeli střídání jednotlivých "formací" a měli možnost pocítit sílu a specifika jednotlivých útoků a obrany.

 

Do finále tak již vstupovali s jasnou taktikou týmové hry. Díky skvělému soupeři Prague Tigers Orange do utkání vstoupili oba týmy plné sportovního odhodlání a chuti zahrát si. Radost ze hry našich žlutých srdíček okamžitě stáhla i soupeře. Hra získala rychlost. Kluci a holky běhali z jedné strany na druhou, hezky si přihrávali a zkoušeli další a další kombinace.

 

Hra měla nevídaný spád. Naši sršeli energií, a když se soupeř dostal do vedení rozdílem dvou gólů, holky a kluci se semkli ještě víc a vyburcovali se k výbornému výkonu v útoku a promyšlené obraně. Hráli jedno tělo, jedna duše, jeden tým! A to nám přineslo naše nedělní vítězství nad výborným soupeřem i ve finále.

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: