Shrnutí víkendu: Vítězná šňůra pokračuje, Benfika ovládla další dva zápasy
22. 10.

Shrnutí víkendu: Vítězná šňůra pokračuje, Benfika ovládla další dva zápasy

Mužskému béčku se zatím v divizi náramně daří. V pátek svěřenci trenéra Vondry nejprve porazili na domácí půdě Dynamo Teplice vysoko 11:2, v sobotu pak zvládli přímý souboj o první místo a do té doby neporažené Ústí zdolali 11:5. S plným počtem bodů tak vedou tabulku divize A. V pátečním duelu řádili útočníci Bolek Kytka a Janek Švejda. První jmenovaný v utkání nasbíral tři góly a k tomu přidal dvě asistence, Švejda zapsal o jednu gólovou nahrávku méně. Dvě branky vsítil obránce Vojta Trčálek. Sokolové si na domácí půdě v pohodě dokráčeli za třemi body.

 

To v sobotním střetnutí se očekávala větší bitva. Už v sedmé minutě vedlo Ústí 2:0, následně se ještě dostalo do vedení 3:2 a 4:3. Pak už začali úřadovat Vinohradští, zápas otočili ve svůj prospěch a pětigólová třetí dvacetiminutovka korunala jejich výhru. Čtyři góly nasázel Janek Švejda, hattrick zkompletoval Matěj Špaček.

 

První ztrátu bodů v sezoně zaznamenali dorostenci. Ti nejprve porazili béčko Black Angels vysoko 8:0, následně ale nestačili na Králův Dvůr, se kterým padli 2:5. I přesto se se ziskem 15 bodů drží na první příčce 2. ligy. Výhru a remízu vybojovali dorostenci B a po jedné výhře zapsaly také ženy B a dorostenky.

 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

 

Muži B:

TJ SKV - DDM Dynamo Teplice 11:2

Florbal Ústí B - TJ SKV 5:11

 

Dorostenci:

TJ SKV - Black Angels B 8:0

TJ SKV - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 2:5

 

Dorostenci B:

TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 B 1:1

TJ SKV - Texas Longhorsn DDM P6 6:2

 

Ženy B:

TJ SKV - Panthers Děkanka Praha B 2:6

TJ SKV - Florbalová akademie MB B Kralupy 4:3

   

Dorostenky:

TJ SKV - Panthers Praha 5:4

TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí 2:3
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva