Víkendové menu: Souboj o čelo! Ladies vyzvou florbalovou akademii z Boleslavi
8. 11.

Víkendové menu: Souboj o čelo! Ladies vyzvou florbalovou akademii z Boleslavi

Ženské áčko v dosavadním průběhu sezony ještě neztratilo v 1. lize ani bod. Teď svěřenkyně kouče Jonáše Sigla čeká těžká zkouška. V nedělním 9. kole totiž do Rieger arény dorazí rovněž stoprocentní Florbalová akademie z Mladé Boleslavi. Ještě předtím se Ladies v sobotu utkají s houževnatým Turnovem. Prodloužit vítěznou šňůru bude chtít také mužská Benfika.Ladies v novém ročníku odehrály doposud sedm zápasů, z toho hned pětkrát se představily na hřištích soupeřů. Ze všech střetnutí odcházely vinohradské hráčky jako vítězky. Tentokráte se ženské áčko představí na domácí půdě. V sobotu od 19:30 vyzve Turnov a v neděli od 18 hodin se pak v přímém souboji o první místo v tabulce střetne s akademií z Mladé Boleslavi.

 

Turnov se nachází na deváté příčce 1. ligy, z šesti zápasů třikrát vyhrál a třikrát prohrál. Loni se však Ladies na výhry nad tímto soupeřem pořádně nadřely. V domácím střetnutí Vinohrady vyhrály až po samostatných nájezdech, přičemž ještě osm minut před koncem prohrávaly o tři branky. Venku pak vybojovaly těsný triumf 3:2 a i v tomto utkání se musely popasovat s nepříznivě se vyvíjejícím skóre.

 

Florbalová akademie Mladá Boleslav stejně jako Ladies ještě nezaváhala, má ovšem o jedno odehrané utkání méně. Ambiciózní tým, který by se rád popral o čelo tabulky, letos táhne především Eliška Horáková. Ta v šesti zápasech nasbírala 12 bodů. Druhá Tereza Kabátová má o dva body méně. Oba dva vzájemné zápasy v minulém ročníku ovládlo po boji SKV. Doma vyhrálo 5:2, venku pak 6:4.

 

Pikantní bude střetnutí s Mladou Boleslaví pro Anetu Kalivodovu a Karolínu Snopovou. Obě dvě hráčky v minulosti působily ve středočeském klubu. Tabulce produktivity SKV vévodí Aneta Nigrinová. Šikovná útočnice má po sedmi zápasech 26 bodů (5+21) a vede kanadské bodování celé soutěže. S 22 body se za ní drží v závěsu Kristýna Vejvodová, ta ale posílila Ivanti Tigers, kde bude minimálně do konce roku hostovat.

 

Úplně stejnou bilancí jako ženský A tým disponuje Benfika. V divizi A vyhrála všech sedm zápasů. Nyní se tým trenéra Viktora Vondry popáté představí v domácí sokolovně, kde v pátek večer v předehrávce 8. kola vyzve druhý Děčín. V neděli se pak sokolové vydají do Krupky. Tam je budou hostit třetí Teplice. Béčko tak čeká hájení vedoucí pozice v tabulce.

 

Kromě žen a mužského B týmu se o víkendu představí také junioři, kteří ke svým zápasům 2. ligy odcestují v neděli do Zruče nad Sázavou. Ve 12:00 se utkají s draky z Říčan a v 15 hodin vyzvou kolínské Pitbulls. Hájit barvy SKV budou i starší žáci, starší žákyně, elévové a elévky. Držte všem našim týmům palce!

 

PÁTEK:

 

Muži B:

19:30 TJ SKV - DDM SANEXCZ Děčín IV (Vinohrady)

 

SOBOTA:

 

Ženy A:

19:30 TJ SKV - TJ Turnov (Vinohrady)

 

Starší žáci:

9:50 TJ SKV - Technology Florbal MB white (SH Kutná Hora Klimeška)

11:30 TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha (SH Kutná Hora Klimeška)

+ zápas o umístění

 

Starší žákyně:

10:30 TJ SKV - Prague Tigers Nehvizdy (SH Chýně)

12:00 TJ SKV - Rudná Panthers Praha (SH Chýně)

+ zápas o umístění

 

Elévové:

9:40 TJ SKV - FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové (TJ Ruzyně)

12:20 TJ SKV - Technology Florbal MB Black (TJ Ruzyně)

+ zápas o umístění

 

NEDĚLE:

 

Ženy A:

18:00 TJ SKV - Florbalová akademie MB (Vinohrady)

 

Muži B:

17:00 Florbal Teplice - TJ SKV (SH Krupka)

 

Junioři:

12:00 TJ SKV - FBC Draci Říčany (SH Zruč nad Sázavou)

15:00 TJ SKV - FBC Pitbulls Kolín (SH Zruč nad Sázavou)

 

Elévky:

9:00 TJ SKV - Prague Tigers Nehvizdy (TJ Sokol Vinohrady II)

11:15 TJ SKV - Olymp Florbal Athéna (TJ Sokol Vinohrady II)

12:50 TJ SKV - Florbalová akademie MB "D" (TJ Sokol Vinohrady II)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: