Shrnutí víkendu: Už jistý mistr Benfika přidala další dvě výhry
4. 2.

Shrnutí víkendu: Už jistý mistr Benfika přidala další dvě výhry

Už před 14 dny si mužský B tým zajistil triumf v divizi A. Ten hoši z Benfiky ještě podtrhli, když o víkendu vybojovali pět bodů za dvě výhry. V sobotu v Novém Boru porazili Děčín po samostatných nájezdech a v neděli triumfovali na domácím hřišti nad Teplicemi. Jedno vítězství braly o víkendu ženy B.Utkání v Novém Boru se zprvu vyvíjelo pro Benfiku dobře. V páté minutě otevřel skóre po pěkné kombinaci Jakub Záň a ve 13. minutě utekl v oslabení domácí obraně Richard Klíma. Jenže pak začali hosté v obraně zmatkovat a vyústily z toho inkasované branky. Děčín skóre otočil a deset minut před koncem vedl 5:3.

 

Vzápětí dostali sokolové šanci hrát přesilovku pěti proti třem a bleskově ji využili. Na konci rychlé akce byl Vojtěch Máca. Při gólové oslavě si však Vítek Neuman neodpustil gesto vůči domácím fanouškům, kteří na útočníka SKV pokřikovali, a rovněž vyfasoval trest. V následné hře 4 na 4 Matěj Špaček vystihl rozehrávku domácích a Lukáš Chvátal potrestal chybu svou druhou trefou v zápase.

 

Dramatický duel dospěl až k nájezdům. V nich se za Vinohrady prosadili Vojta Máca a ze svého druhého pokusu Ríša Klíma, soupeř naopak vyzrál na brankáře Tomáše Šimka jen jednou. SKV vyhrálo 6:5 po nájezdech a přidalo další dva body do tabulky. Také v neděli měli sokolové solidně rozehraný zápas a nad Teplicemi vedli ve 23. minutě 5:1. Jenže následovaly podobné výpadky jako v sobotu a rázem to bylo 5:5.

 

Za stavu 6:6 stáhl kouč Vondra hru na dvě pětky a 45 vteřin před koncem přišla vytoužená branka. Vítek Neuman zpoza branky obstaral vítěznou trefu střetnutí. SKV porazilo Teplice 7:6. Poslední dva zápasy sezony sehraje Benfika na hřištích soupeřů. Tři body si ze svého turnaje odnesly ženy B. Naopak dorostenkám se nedařilo a v oslabené sestavě dvakrát prohrály.

 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

  

Muži B:

DDM SANEXCZ Děčín IV - TJ SKV 5:6 po sam. náj.

TJ SKV - Florbal Teplice 7:6

 

Ženy B:

TJ SKV - Florbalová akademie MB B Kralupy 6:2

TJ SKV - Tatran Střešovice B 3:7

 

Dorostenky:

TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí 2:4

TJ SKV - Panthers Praha 0:3
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva