Elévky na výjezdu v Novém Strašecí
12. 2.

Elévky na výjezdu v Novém Strašecí

Minulou sobotu jsme hráli další ligové kolo v Novém Strašecí. Čekaly nás tři zápasy, ve kterých jsme postupně nastoupili proti Olympu, Prague Tigers Nehvizdy a domácímu Novému Strašecí.Měli jsme tedy možnost utkat se s dvěma týmy z horního výkonnostního koše. Na zápas nás přijelo vlivem nemocí sedm statečných. V prvním zápase proti Olympu, který letos poprvé sestoupil do našeho 3. výkonnostního koše, holky bojovaly od začátku do konce, z čehož resultovala sice prohra 2:7, ale po výborném výkonu.

 

Druhý zápas proti nováčkovi Prague Tigers jsme zkušeně vyhráli 4:2, ale v posledním zápase nám to už tolik nešlo, a proto jsme s domácími zebrami dostali desítku. Po turnaji byly holky unavené, ale spokojené – a tak se těšíme na další turnaj, který budeme hrát až v sobotu 7. března. Do té doby musíme pořádně potrénovat, jelikož poprvé dostaneme příležitost bojovat o vítězství ve vyšším, 2. koši!

 

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva