Elévové prožili sezonu plnou zážitků!
29. 3.

Elévové prožili sezonu plnou zážitků!

Tak jako všem sportovcům i nám skončila sezona nečekaně brzy, a tak i její klasické shrnutí přinášíme dříve, než jsme zvyklí. Těšit se v blízké budoucnosti můžete také na foto ohlédnutí za celou sezonou.Už od září jsme se do toho pěkně opřeli. I letos přišla spousta nových kluků a holek, a tak jsme mohli některé starší hráče poslat na zkušenou do vyšší kategorie. Hned druhý víkend jsme se zapojili do akce "Teribear hýbe Prahou" na Vítkově, kde jsme společnymi silami naběhali 249 kilometrů a tím přispěli čáskou 7470 Kč nadaci Terezy Maxové.
 
Nacházející víkend nás na domácí půdě čekal úvodní elévský turnaj sezony. To přípravka si musela na prvni zápasy počkat až do půlky října. V říjnu jsme také společně vyrazili do Cirkusu Humberto. Pro některé to bylo poprvé, pro dospělý doprovod zase návrat do dětství.
 
A tak jsme společně mezi treninky, zápasy a společnými zážitky propluli až k vánočním prázdninám. Před nimi nás ještě navštívil na vánočním tréninku Ježíšek a pod stromečkem jsme si společně mohli zazpívat koledy a rozbalit dárečky.
 
Po Novém roce jsme se spolu sešli znovu a dál pilně trénovali. Jak nám to jde, přišel zkontrolovat i superfinálový maskot Florián. V lednu jsme si rovněž užili společný nástup s mužským A týmem. A to rovnou před televizními kamerami!
 
Sezona, i když předčasně ukončená, byla nabitá zážitky jak florbalovými, tak společenskými. A to je vlastně to nejdůležitější, protože spolu jsme silnější. Prostě SKV - SÍLA KTERÉ VĚŘÍM!
 
Text: Lucka Šťastná
Foto: David ŠtěrbaSOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva