Sokolové odstartovali přípravu na novou sezonu
20. 5.

Sokolové odstartovali přípravu na novou sezonu

S novým kondičním trenérem a s několika změnami v kádru načal mužský A tým letní přípravu na nadcházející superligový ročník. Sokoly i nadále povede trenérské duo Michal Kotlas - David Bouša, které se postaralo o historický klubový počin v podobě postupu do play off. A právě na fyzické připravenosti hráčů by trenéři rádi výrazně zapracovali.Kondiční přípravu bude mít u A týmu nově na starosti David Pálek. „Pro nás je to zajímavá osoba v tom, že kromě znalostí kondičního tréninku v sobě kloubí i schopnosti fyzioterapeuta. David bude za fyzickou připravenost hráčů zodpovědný. Věřím, že bude pro kluky tím správným impulsem,“ uvedl k angažování nového člena realizačního týmu kouč Michal Kotlas.

 

„V pondělí jsme Davida hráčům představili a rovnou jsme začali kondičními testy, aby David poznal kluky co nejlépe. Jinak budeme mít jednou týdně trénink v hale. Uvidíme, jak se vyvine situace kolem Czech Openu, který bychom rádi hráli. V srpnu pak budeme více přecházet na hokejku a zařadíme nějaké to přátelské utkání. Aktuálně také ještě rozmýšlíme, zdali vůbec přihlásit pohár,“ popsal Kotlas program letního přípravného období.

 

Trenéři se v novém ročníku budou muset obejít bez opory Jana Hanáka a pravděpodobně také bez brankáře Rasťa Mazáka. „Rozloučili jsme se s Hanysem, který svoji životní etapu posouvá zase o kus severněji. Vrásky na čele nám pak udělal Rasťo, jemuž jsme dali v sezoně z brankářů nejvíce prostoru, nicméně před startem přípravy nám oznámil záměr odchodu za prací do zahraničí. Nám nezbývá než to respektovat,“ vyjmenoval trenér SKV změny v kádru.

 

Právě nový člen realizačního týmu David Pálek má pomoci vylepšit kondici hráčů. „Jednoznačně. Byl to jeden z našich největších nedostatků," přiznal Kotlas na závěr.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva