Pavel Hájek oslavil návrat do sestavy 3 body: Zápasu s Lípou je velká škoda
5. 1.

Pavel Hájek oslavil návrat do sestavy 3 body: Zápasu s Lípou je velká škoda

Sokolové chtěli z posledního dvojutkání určitě vytěžit víc než jen jeden bod. Kvůli špatnému závěru s Českou Lípou se to však nepodařilo. V neděli pak Vinohradští zažili konfrontaci s nabitou Boleslaví. V obou dvou víkendových střetnutích se bodově prosadil Pavel Hájek, který zapsal tři asistence. I jeho prohraný duel s Lípou pořádně mrzel.V rámci 17. kola se utkali dva sousedi z tabulky a hrálo se o hodně. Oba týmy se snažily vyvarovat větším chybám. „Pro nás to byl velmi důležitý zápas jak po psychické stránce, tak i z pohledu naší pozice v tabulce. Řekl bych, že to tak bylo i pro Lípu. Proto se hrálo víc zodpovědně a tím pádem padlo i méně gólů,“ okomentoval pouze šest branek v základní hrací době mladý útočník Pavel Hájek.

 

Sokolové šli 23 vteřin před koncem zásluhou Michala Strachoty do vedení a s jejich vyhlídkami na bodový zisk to vypadalo nadějně. Než ovšem přišla osudová standardní situace vteřinu před sirénou. Následovalo vyrovnání a v prodloužení rozhodl o trimfu Českolipských Pluhař. „Určitě hrozná škoda. Měli jsme tři body na dosah, což nás může v pozdější fázi sezony dost mrzet,“ řekl zklamaně Hájek.

 

Po sobotním nezdaru přišel na řadu střet s mistrem republiky z roku 2018 a s jedním z top tuzemských celků. „Mě tyto zápasy s nejlepšími týmy baví nejvíc, takže já si z toho určitě vezmu zkušenosti,“ je si vědom i přes prohru 2:7 přínosu 20letý forvard. V duelu byl vyhlášen nejlepším hráčem SKV, když si připsal asistence na obě dvě vinohradské trefy.

 

Zároveň Hájka potěšilo, že se vrátil do sestavy, a mohl se tak rovnou odvděčit svým výkonem. „Určitě je příjemné konečně pomoct týmu nějakým bodovým příspěvkem a za důvěru jsem moc rád,“ váží si minut na hřišti. O nadcházejícím víkendu se sokolové střetnou s Libercem a Chodovem. „Očekávám dva velmi těžké zápasy s kvalitními soupeři. Doufám, že si z nich odneseme alespoň tři body,“ dodal na závěr.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva