Druhé derby s Chodovem během pěti dnů
12. 1.

Druhé derby s Chodovem během pěti dnů

V dohrávce 6. kola Livesport Superligy budou chtít sokolové napravit dojem z posledních výsledků a hlavně oplatit Chodovu vysokou porážku z posledního vzájemného utkání. V něm celek z Jižního Města zvítězil v sobotu nad Vinohrady 12:3.Sokolové nevstoupili do sobotního duelu dobře, rychle prohrávali 0:2 a po první třetině to bylo už 4:1 pro domácí. Nakonec Chodov vyhrál 12:3 a vinohradské trenéry mohly těšit pouze stoprocentní úspěšnost v přesilovkách a forma střelce Lukáše Gregora, který zapsal dva přesné zásahy.

 

Jinak se ale Vinohradským výsledkově nedaří a protrhnotu to budou chtít v dalším pražském derby. Jaké budou klíče k úspěchu? „Nesmíme polevit, protože máme občas pasáže, ve kterých vypadneme ze hry a pak se to těžko dohání. Lépe si také musíme počínat v závěrech zápasů,“ připomněl dvě nadějně rozehraná utkání s Českou Lípou a Libercem, která nakonec skončila porážkou v prodloužení či po nájezdech.

 

V sobotním utkání na Jižním Městě řádili osvědčené opory domácích. Tři body zapsali Jiří Koutný, Marek Vávra a Tom Ondrušek, přidal se k nim ještě nadějný 18letý mladík Petr Majer, který se tak v tabulce týmové produktivity posunul už na třetí příčku. Až za ním jsou například Ondřej Mikeš, Tomáš Sýkora či Michal Podhráský.

 

Chodov ovšem dvě výhry z víkendu nevydoloval. V neděli totiž překvapivě padl na hřišti Bohemians 3:4. Ve třetí části dramatického duelu svěřenci kouče Davida Podhráského dotahovali dvougólové manko, „klokani“ už si ale výhru utéct nenechali a zapsali cenné vítězství. Z páté příčky ztrácejí Chodovští čtyři body právě na čtvrté Bohemians. SKV zůstává na předposledním místě.

 

Středeční duel je na programu od 20 hodin. Sledovat ho budete moci prostřednictvím textového online přenosu nebo díky vysílání na webu TVCOM.cz. Střetnutí doprovodí svým komentářem tradiční duo Gustav Ondrejčík a Richard Klíma. Předzápasové studio začne několik minut před úvodním buly.

 

Dohrávka 6. kola Livesport Superligy:

13. 1., 20:00 TJ Sokol Královské Vinohrady - FAT PIPE Florbal Chodov

Rieger aréna | ONLINE | VIDEO | BULLETIN
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva