Atraktivní prosinec: Dva domácí duely a derby se Startem!
30. 11.

Atraktivní prosinec: Dva domácí duely a derby se Startem!

Světový šampionát mužů v lotyšské Rize už klepe na dveře, druhá nejvyšší soutěž na to však nehledí. Hrát se bude i v prosinci a SKV čekají tři divácky atraktivní duely, přičemž všechny se uskuteční v Praze a hned dva dokonce v Rieger aréně. Je se na co těšit!Už tuto neděli přivítají svěřenci Martina Hovořáka na domácí půdě Karlovy Vary. Západočeši nevstoupili do sezony špatně a dokonce dokázali Vinohrady v prvním vzájemném utkání porazit. Nyní jsou na 11. příčce tabulky.

 

Následující sobotu 10. prosince zavítají sokolové do Kunratic. V derby poměří síly s místním Startem, za který nastupují někteří bývalí hráči vinohradského celku a vzájemné souboje obou týmů mívají grády. Na Vinohradech se po nájezdech radovalo z výhry SKV.

 

Vrcholem bude poslední domácí utkání roku

 

Vrcholem prosincového programu pak bude předvánoční duel se svitavským FbK. Hráči na plochu nastoupí s malými nadějemi SKV z týmu elévů a chystají se i další doprovodné aktivity.

 

Fanoušci SKV! Přijďte hochy podpořit v jejich snažení a zejména si nenechte ujít předvánoční střetnutí se Svitavami, které výsledkově zakončí kalendářní rok 2016!

 

Prosincová 1. liga mužů:

4. 12. 18:00 TJ SKV - FB Hurrican Karlovy Vary

10. 12. 15:15 FBC Start98 - TJ SKV

17. 12. 17:00 TJ SKV - FbK Svitavy

 

Vstupné:

  • činí 30,- Kč
  • pro permanentkáře a členy klubu zdarmaSOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva