Boj o záchranu pokračuje. Ladies přivítají Olomouc na domácí půdě
9. 3.

Boj o záchranu pokračuje. Ladies přivítají Olomouc na domácí půdě

O víkendu bude ve vinohradské sokolovně rušno. V sobotu od 16 a v neděli od 14 hodin zde ženy vyzvou Olomouc. Ve hře je udržení v extralize žen!Za vyrovnaného stavu 1:1 se série 1. kola play down extraligy žen přesouvá do Prahy. Je tedy jasné, že i po dvou zápasech ve vinohradské sokolovně se oba týmy ještě minimálně jednou střetnou v Olomouci. Hraje se totiž na čtyři vítězná střetnutí.


První utkání na Hané se proměnilo ve velké drama. Sokolky nevstoupily do letošního play down dobře a od začátku zápasu musely dohánět náskok domácích. Soupeře však nenechaly odskočit o více než dvě branky a ztrátu vždy dokázaly dotáhnout.


Zápas dospěl až do prodloužení, ve kterém po 57 vteřinách rozhodla o osudu utkání Tvrzníková. Vinohrady i díky jejímu hattricku a čtyřem bodům kapitánky Macurové zdolaly v prvním duelu Olomouc 6:5.


Druhý zápas nebyl tak bohatý na góly. Na vůbec první branku museli diváci čekat až do 32. minuty. Síť opět rozvlnila Tvrzníková a poslala SKV do jednogólového vedení. Jenže Olomouc se ve třetí části zvedla a dvěma brankami otočila stav ve svůj prospěch.


Vinohrady už na inkasované trefy odpovědět nedokázaly a ve druhém měření sil padly 1:2. Ani jeden tým tak nemá k záchraně blíže. Uvidíme, jestli duely v Riegrových sadech jeden z týmů k záchraně přiblíží. Přejme si, aby do Olomouce jely s výhodou naše Ladies. Držme se!

 

1. kolo play down extraligy žen:

3. zápas: sobota, 16:00 TJ SKV - FBS Olomouc (Vinohrady)

4. zápas: neděle, 14:00 TJ SKV - FBS Olomouc (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva