Čtvrtý šampion za sebou! Sokoly čeká pražské derby s Chodovem
10. 10.

Čtvrtý šampion za sebou! Sokoly čeká pražské derby s Chodovem

Po duelech v Boleslavi, ve Vítkovicích a ve Střešovicích čeká svěřence Michala Pazdery čtvrtý duel v řadě s jedním z držitelů mistrovského titulu. Tentokráte se po dlouho době sokolové představí na domácí půdě. Ve čtvrtek od 19:30 přivítají v Rieger aréně Chodov.Sokoly čeká mistr z let 2016 a 2017. Chodov patří poslední léta mezi tuzemskou absolutní špičku. V jeho kádru se aktuálně nacházejí tři reprezentanti, kteří budou k vidění na nadcházejícím turnaji EFT ve Švédsku. Konkrétně se jedná o obránce Martina Pražana a útočníky Toma Ondruška s Mikulášem Krbcem.

 

Ondrušek je zároveň se 17 body na třetí příčce kanadského bodování Tipsport Superligy. Před ním už se nachází pouze boleslavské duo Jiří Curney & Jan Natov. Mezi další produktivní hráče celku z Jižního Města patří Marek Vávra, Ondřej Plíhal, Ondřej Vošta, který minulou sezonu strávil ve Švýcarsku, nebo Ondřej Mikeš.

 

Chodov je s 18 body na třetí příčce superligové tabulky. Na druhou Boleslav ztrácí dva body, na vedoucí Spartu čtyři, oproti nim má však o jeden zápas méně. To Vinohradští jsou s šesti získanými body na 12. příčce. Výkonem budou chtít jistě navázat na duel ve Střešovicích, kde vyhráli po skvělé bitvě 8:5.

 

Dohrávka 7. kola je na programu ve čtvrtek od 19:30. Vstupné činí tradičně 40 korun, pro členy a hráče SKV je vstup zdarma. Přijďte sokoly podpořit přímo do hlediště naší Rieger arény!


Tipsport Superliga, dohrávka 7. kola - TJ SKV vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV

čtvrtek 10. 10. 19:30

TJ Sokol Vinohrady

 

Vstupné: 40,- Kč, pro členy TJ SKV 0,- Kč
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: