Czech Open - den druhý: Obě áčka vyhrála skupinu, pokračuje i Benfika!
12. 8.

Czech Open - den druhý: Obě áčka vyhrála skupinu, pokračuje i Benfika!

Oba naše elitní týmy si zatím na Czech Open vedou solidně. Ladies potřetí za sebou vyhrály s nulou a do play off vstoupí zítra ráno na branickém Hamru. Boys porazili Českou Lípu 7:3 a i oni do vyřazovací části prošli z 1. příčky. Dál postoupila Benfika, naopak obě ženské rezervy a junioři končí. 

Ženské áčko na závěr bojů v základních skupinách vyzvalo finské Takis. Jednalo se o přímý souboj o první příčku ve skupině. Vyrovnaný zápas rozhodla jediná branka Anety Tvrzníkové. Ladies vyhrály 1:0, skupinu ovládly se skóre 13:0 a v 1/16 finále zítra od 9:20 na Hamru vyzvou extraligového soka z Olomouce.

 

Muži se v kategorii Pro po výhře nad Českou Lípou mohou radovat z přímého postupu do osmifinále, jelikož se sedmi body vyhráli skupinu před druhými Otrokovicemi. Ve vyřazovacích bojích narazí na Litvínov, se kterým se utkali nedávno v rámci superligového play down. Utkání se uskuteční od devíti hodin na Jižním Městě.

 

V turnaji pokračuje mužská Benfika! Parta kolem kapitána Sigla nejprve zvládla poslední duel ve skupině, Dobříš porazila 3:1. Následně kluci vstoupili vítězně i do play off, když maďarské Cartoon Heroes sestřelili 8:3 a zítra ráno na Třebešíně vyzvou švédský tým Burås.

 

Bohužel pro ženské béčko i céčko už Czech Open skončil. Béčko i s jedinou výhrou obsadilo v základní skupině druhou příčku, ale hned v prvním kole play off narazilo na Bohemians a padlo 1:7. Céčko bylo ve skupině poslední, ale následně v úvodním kole vyřazovacích bojů porazilo soupeře z Itálie 4:0. Texaské FBC už však bylo nad síly našich holek.

 

Vyřazeni jsou také junioři, kteří těžkou skupinu zakončili bojem se střešovickým Tatranem. Následně v play off narazili na Ústí, kterému podlehli 1:7. Naopak v turnaji pokračuje Torza Sorry, tým bývalých či současných hráčů a trenérů Vinohrad. Torza porazila italské Milano vysoko 11:0, ve skupině skončila druhá a zítra od osmi na Hamru bude pokračovat ve svém snažení!

 

VÝSLEDKY 2. HRACÍHO DNE:

 

Muži A (kategorie Muži Pro):

TJ SKV - FBC Česká Lípa 7:3

 

Ženy A (kategorie Ženy Open):

TJ SKV - Takis 1:0

 

Muži B (kategorie Muži Open):

SKV - Florbal Dobříš - dream team 3:1

SKV - IBK Cartoon Heroes 8:3

 

Ženy B (kategorie Ženy Open):

Coyotes - Wombats 1:2

Coyotes - FbŠ Bohemians 1:7

 

Ženy C (kategorie Ženy Open):

SKV - Florbal Chomutov 0:3

SKV - Floorball L'Aquila 4:0

SKV - FBC Texas 0:5

 

Junioři (kategorie Junioři):
TJ SKV -  Tatran Omlux Střešovice 4:9

TJ SKV - Florbal Ústí 1:7

 

Torza Sorry (kategorie Muži Open):

Torza Sorry - FC Milano Molotov 11:0

 

PROGRAM 3. HRACÍHO DNE:

 

Muži A (kategorie Muži Pro):

9:00 TJ SKV - SK Bivoj Litvínov (Jižní Město)

 

Ženy A (kategorie Ženy Open):

9:20 TJ SKV - FBS Olomouc (Hamr IV)

 

Muži B (kategorie Muži Open):

9:40 SKV - Burås IK (VŠE)

 

Torza Sorry (kategorie Muži Open):

8:00 Torza - CRPA (Hamr II)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva