Dnes v programu: Rozhovor s Lukášem Gregorem i pohled do historie
11. 1.

Dnes v programu: Rozhovor s Lukášem Gregorem i pohled do historie

Dlouho očekávaný televizní zápas se blíží a už za pár hodin naši chlapci vyzvou na domácí půdě Tatran. A co si vy, kteří zamířite přímo do ochozů Rieger arény, budete moci přečíst v zápasovém programu?"Dnes předpokládám skvělou atmosféru, velké nasazení, hodně brankových příležitostí a hlavně vítěznou koncovku pro SKV!“ To před dnešním duelem předpovídá útočník Lukáš Gregor. Rozhovor s ním najdete na straně tři.

 

Nahlédli jsme také do historie. V sezoně 2006/07 Vinohrady prožívaly premiéru v nejvyšší soutěži. A podařilo se jim skoro nemožné! S tehdy suverénním Tatranem uhrály na jeho hřišti cennou remízu 5:5.

 

Kromě toho v programu samozřejmě naleznete soupisky obou týmů či bilanci vzájemných zápasů. A na své si přijdou také všichni hráči SKV, ať už mladší či o něco starší! Podívali jsme se totiž, jak se jednotlivým kategoriím v letošní sezoně daří!

 

Je tu tedy další důvod, proč na zápas přijít. Střetnutí mezi Vinohrady a Tatranem začíná dnes v 17:45 ve vinohradské sokolovně. SKV = Společně K Vítězství.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva