Do roka a do dne! Muži doma vyzvou Pardubice
11. 3.

Do roka a do dne! Muži doma vyzvou Pardubice

I loni narazily Vinohrady v 1. kole play down na Pardubice. Nyní se oba týmy střetávají znovu a série se do Prahy přesouvá za stavu 2:0 pro Východočechy. Svěřenci Martina Hovořáka tak budou na domácí půdě usilovat o zvrat. Hrát se bude v sobotu od 20 hodin a v neděli od 18 hodin.V prvním střetnutí se sokolové po brance kapitána Bíny rychle dostali do vedení. Jenže Pardubice pak dokázaly vývoj skóre obrátit a od té doby tahali Vinohradští za kratší provaz. Duel ještě stihli zdramatizovat, ovšem domácí florbalisté už si výhru nenechali utéct a úvodní zápas ovládli 6:4.


Bínu a spol. může mrzet především nedělní porážka. Nad svým soupeřem totiž v průběhu druhé části vedli 1:0 i 2:1, ve třetí dvacetiminutovce však zaúřadoval skvělý Martin Zozulák a hattrickem rozhodl o druhém vítězství Pardubic.


Vinohradští v Pardubicích nepropadli, přesto dvakrát prohráli a v Praze budou bojovat o naději. Sérii by chtěli minimálně prodloužit o další zápasy. Pojďme je v tom podpořit. Držme se!

 

1. kolo play down Tipsport superligy:

3. zápas: sobota, 20:00 TJ SKV - Sokol Pardubice (Vinohrady)

4. zápas: neděle, 18:00 TJ SKV - Sokol Parudbice (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva