Dorostenci a starší žáci míří na brněnský Opengame
12. 6.

Dorostenci a starší žáci míří na brněnský Opengame

Dva týmy z našich řad se o nadcházejícím víkendu zúčastní brněnského turnaje Hummel Opengame. První zápasy se odehrají už ve čtvrtek 15. 6., turnaj vyvrcholí v neděli.Starší žáky čekají v základní skupině celkem čtyři zápasy. Ve čtvrtek v poledne vyzvou sokolové Mohelnici. V pátek pak strži absolvují hned tři duely. Už v osm ráno se střetnou s říčanským FBC a následují utkání s Falconem a Blanskem.

 

Dorostenci také narazí ve skupině na čtyři soupeře. Oproti starším žákům však odehrají dva zápasy ve čtvrtek a dva zápasy v pátek. Svěřenci kouče Sigla postupně vyzvou Plzeň, kvalitní celek ze Znojma, Sokol Syrovice a Olomouc.

 

V sobotu a v neděli jsou na programu zápasy ve vyřazovací části. O výsledcích obou našich týmů vás budeme na stránkách průběžně informovat. Více informací nebo rozpis zápasů najdete také na www.opengame.cz.

 

Soupiska týmu starších žáků: Matyáš Lorenc - Karel Urban, Tomáš Martan, Marek Paštika, Vojtěch Doucha, Richard Svoboda - Šimon Šlemr, Matěj Šaroch, Jan Prošek, Jan Pinkas, Jan Müller, Tadeáš Doucha, Prokop Kaleta, Vojtěch Vavřina.

 

Soupiska týmu dorostenců: Petr Žitník - Jan Fialka, Marek Paštika, Vojtěch Doucha, Vojtěch Máca - Tadeáš Doucha, Michal Zeman, Martin Entlichter, Šimon Dušek, Pavel Hájek, Filip Krejčík, Ondřej Zelený, Matěj Šaroch, Jan Pinkas, Jan Müller.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva