Dorostenci i starší žáci skončili na Open Game ve 2. kole play off
19. 6.

Dorostenci i starší žáci skončili na Open Game ve 2. kole play off

Celkem výraznou stopu zanechali o uplynulém víkendu naši dorostenci a starší žáci v Brně. Na místním Hummel Open Game dokráčeli oba celky do 2. kola play off a zaznamenali řadu kladných výsledků.Ve skupině se dařilo zejména dorostencům. Ti skupinou prolétli s bilancí tři výher a jedné remízy. Syrovickému Sokolu navíc nadělili 13 branek, Znojmu sedm a Plzni o gól méně. Jedinou ztrátu zaznamenali s Olomoucí, se kterou se rozešli smírně 1:1.

 

V úvodním kole vyřazovací části pak svěřenci kouče Jonáše Sigla porazili Okříšky. Až v následujícím duelu poprvé na turnaji padli s domácím Hattrickem 3:6. Jejich cesta turnajem se tak zastavila až v osmifinále, tedy mezi 16 nejlepšími celky. Nejproduktivnějším hráčem dorostu byl na turnaji Šimon Dušek se 17 body.

 

Starším žákům se nedařilo ve skupině tak dobře jako dorostencům. Přesto kluci zaznamenali velmi solidní výsledky. Do play off šli s bilancí dvou výher, jedné remízy a jedné porážky. V play off strži nejprve porazili Blansko 6:2. Stopku jim následně vystavil až silný Tatran.

 

Výsledky dorostenců na Hummel Open Game 2017:

TJ SVK - Plzeň 6:3

TJ SKV - TJ Znojmo 7:0

TJ SKV - Sokol Syrovice 13:0

TJ SKV - FBS Olomouc 1:1

TJ SKV - PSKC Okřišky 6:4

TJ SKV - FBŠ Hattrick Brno 3:6

 

Výsledky starších žáků na Hummel Open Game 2017:

TJ SKV - FBC Mohelnice 1:1

TJ SKV - FBC Říčany 1:2

TJ SKV - Falcon 3:1

TJ SKV - FBK Atlas Blansko 7:1

TJ SKV - FBK Atlas Blansko 6:2

TJ SKV - Tatran Střešovice Red 1:7
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva