Elévovské hvězdičky zazářily
29. 2.

Elévovské hvězdičky zazářily

Uplynulý víkend se velmi vydařil našim malým elévovským nadějím. I přes jarní prázdniny a nemoce dokázali elévové předvést skvělé výkony a zaslouženě celý turnaj v Mladé Boleslavi vyhráli!27. 02. 2016 přivítala Mladá Boleslav vinohradské elévy na florbalovém turnaji, který pořádala. Jelikož se hrálo v období jarních prázdnin a počasí přálo nemocím, měli trenéři elévů více práce s vytvořením týmu. Menší počet dětí zapříčinil, že jsme hráli pouze jeden koš, a tak nastupovaly děti na první zápas s lehkou nervozitou.

 

Jako první jsme se střetli s týmem FC Bučis B. Naši elévové chvílemi na hracím poli pospávali a nervozita byla zřejmá. I přesto zakončili zápas s krásným výsledkem 8:1, z čeho měli opravdu radost. Na druhý zápas už byli elévové rozehraní, a tak v první půlce dali Loučni rychlé góly. Rychle vstřelené branky dětské dušičky uspokojily, a tak ke konci první poloviny přestali elévové hrát a zápas trochu vypustili. Jejich trenéři však pomocí hlasivek pomohli tým opět nakopnout a dohnat elévy k dalšímu vítězství 13:8.

 

Elévové tak měli za sebou dva vítězné zápasy a věděli, že budou bojovat o první místo, po kterém tolik toužili. Ve finále se střetli s Benešovem a bojovali do posledních sil. Finálový zápas byl ukázkou krásného florbalu – přihrávky, klid, rozvaha a góly. Hráli nádherně a za neskutečné podpory svých rodičů došli do cíle. Vítězné tažení stvrdili vysokou výhrou nad Benešovem 15:1.

 

Velké poděkování patří nejen samotným dětem a trenérům, ale hlavně rodičům, babičkám, dědečkům, tetičkám a strýčkům, kteří přišli elévy podpořit. Přes 30 rodičů zaplnilo tribunu a ukázali, že SKV je jedna velká, milující a motivující rodina.

 

Elévové si domů odnesli nejen diplom za první místo, ale i SKVělý pocit, že ze sebe dali všechno a měli úspěch.

 

Elévové v tento den zazářili jako HVĚZDY!
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: