Fanoušci byli v pondělí úžasní, řekl po TV zápase Marian Jelínek
31. 10.

Fanoušci byli v pondělí úžasní, řekl po TV zápase Marian Jelínek

V pondělním střetnutí se Spartou otevřel skóre. Obránce Marian Jelínek poslal SKV do vedení a i nadále se snažil, aby sokolové vydolovali z televizního derby nějaké body. To se bohužel nepodařilo, ale výkon Vinohrad zejména v první polovině zápasu nebyl špatný.



Jak bys zhodnotil zápas se Spartou. Vedli jste už 3:0, přesto se nepovedlo dovést zápas k bodům?

"Po herní stránce jsme předvedli jeden z lepších výkonů v této sezoně. Povedl se nám až pohádkový nástup do zápasu, který jsme ovšem nedokázali dotáhnout ke třem bodům. Bohužel proti týmu, který se nachází na čele tabulky, je těžké si takový náskok udržet. Sparta dlouho bušila do naší obrany, až vstřelila kontaktní gól, který nám ve druhé třetině vzal na můj vkus až příliš vítr z plachet. Začali jsme hrát zbrklé protiútoky, které jsme neproměňovali, nebo ledabyle ztráceli ve středním pásmu. A to z mé strany vedlo k vyrovnání Sparty a následnému otočení vývoje zápasu."

 

Zápas byl speciální, protože se hrálo před televizními kamerami. Bylo to pro vás ale ještě těžší kvůli předchozí vysoké porážce v České Lípě?

"Myslím si, že všichni hráči v kabině se na takovýto televizní zápas těšili. Diváci i fanoušci nám na hale vytvořili nádhernou atmosféru, a to dodalo zápasu pořádné "grády". Každý koberec je potřeba občas vyprášit. A my jsme tak dostali v Lípě točenou jedenáctku. Paradoxně nám to i mohlo pomoct, tak špatný výkon jsem tady v tom týmu dlouho nezažil, nechtěli jsme takové fiasko zopakovat, a to nás vyhecovalo k výkonu, který jsme v pondělí podali. Škoda jen, že nestačil na nějaké body."

 

Mohl bys konkrétně vytyčit, co se stalo s týmem, když Sparta začala otáčet zápas?

"Nemyslím si, že by to byla právě jedna průlomová věc, ale sled událostí nebo detailů, které vedly k oné otočce. Z mé strany to bylo hned několik faktorů jako například kontaktní gól Sparty na 3:1, dále naše neschopnost zamknout soupeře na jeho obranné polovině a v neposlední řadě špatně zvolená řešení v protiútocích. To vše mohlo nechat v každém z nás malé pochybnosti, které Sparta dokázala zkušeně využít."

 

V pátek vás čekají doma Otrokovice. Co od zápasu očekáváš?

"Upřímně jsem Otrokovice moc nesledoval. Po našich těsných i drtivých porážkách se mi na tabulku moc koukat nechce. Kluci v šatně se zmiňují a já to registruji, to je tak vše. Každopádně já od zápasu nic neočekávám. Máme dva tréninky, abychom se připravili na soupeře. A já věřím, že do toho utkání nastoupíme minimálně se stejnou chutí a nasazením jako proti Spartě. A se stejnou podporou diváků a fanoušků, kteří byli v pondělí úžasní. Díky za to!"




SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.




Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: