Finálové odvety s Havířovem se uskuteční o víkendu v hale Jedenáctka
13. 4.

Finálové odvety s Havířovem se uskuteční o víkendu v hale Jedenáctka

Finále 1. ligy se ze hřiště Torpeda Havířov přesouvá do Prahy. Hrát se bude v sobotu od 19 a v neděli od 17 hodin. Kvůli obsazenosti vinohradské sokolovny bude zápasy hostit hala Jedenáctka na Jižním Města. Dorazte sokoly podpořit v boji o postup do superligy!Po úvodním dvojutkání 1:1 na zápasy

 

Sokolové si přivezli z Havířova solidně rozehranou finálovou sérii. V sobotu triumfovali 5:3, když se postupně prosadili Jelínek, Dominik Záň, Jakub Záň, Hartman a Skřivánek. V neděli Torpedo srovnalo po výhře 3:2. O braky se postarali Skřivánek a těsně před koncem Linhart.

 

 "Odehráli jsme dvě vyrovnaná utkání. Jedno se šťastným koncem pro nás, jedno pro Havířov," hodnotil střetnutí na havířovské půdě brankář Martin Dejmal, jeden z hlavních strůjců sobotní výhry. V utkání si připsal 24 zákroků a byl vyhlášen nejlepším hráčem SKV.

 

Pozor si budou muset dát sokolové opět na Matěje Černého, nejlepšího střelce havířovského Torpeda. Na svém kontě má 15 branek, tedy stejný počet jako vinohradští forvardi Linhart se Skřivánkem.

 

Rozhovor s útočníkem Janem Linhartem

 

V tištěném programu, který obdržíte u vstupu, si můžete přečíst rozhovor s druhým nejproduktivnějším hráčem aktuálního play off Janem Linhartem. První místo drží další útočník SKV Martin Skřivánek. Co prozradil "Linhič" o spolupráci se Zbyňkem Stuchlíkem nebo jak zhodnotil úvodní dva zápasy finálové série?

 

"Diváky bych chtěl poprosit, ať hlavně přijdou, jelikož nehrajeme v naší domácí hale. Bude se na co dívat, je to finále a na to se není třeba nijak zvlášť motivovat. Necháme na hřišti vše a budeme rádi, když nás naši fanoušci poženou kupředu,“ pozval všechny na Jižní Město Linhart.

 

3. a 4. utkání finále 1. ligy mužů:

 

sobota 14. 4., 19:00: TJ SKV - Florbal Pegres Havířov (Jedenáctka VS)

neděle 15. 4., 17:00: TJ SKV - Florbal Pegres Havířov (Jedenáctka VS)

vstupné: 20,- Kč, permanentkáři a členové klubu zdarma

adresa haly: Mírového hnutí 2385/3, Praha

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: