Hostíme lídra tabulky! Do Rieger arény přijede Znojmo
20. 1.

Hostíme lídra tabulky! Do Rieger arény přijede Znojmo

Už zítra sokolové poměří síly s prvním celkem 1. ligy. Do Riegrových sadů totiž přijede lídr tabulky ze Znojma. Střetnutí se uskuteční od 20 hodin.Vinohradští nepodávají proti týmům ze špičky špatné výkony a pravidelně sbírají body. Pak ale přijdou klopýtnutí s oustidery, podobně jako v minulém kole, kdy SKV vyhrálo nad Pelhřimov až po prodloužení. Výhru v něm vystřelil Petr Hartman.

 

V prvním vzájemném duelu letošní sezony svěřenci Martina Hovořáka padli ve Znojmě až po nájezdech. V utkání přitom vedli už 5:3, ale nakonec o slibný náskok přišli a v dovednostní disciplíně pak nebyl úspěšný ani jeden exekutor SKV.

 

Znojmo vévodí 1. lize se ziskem 45 bodů. Na druhé Ústí, které však má dva zápasy k dobru, drží náskok sedmi bodů. Pozor si budou muset dát sokolové především na Tomáše Kuchariče, jenž za 16 zápasů nastřádal 18 gólů a 20 asistencí.

 

Dorazte tedy podpořit hochy v jejich boji s prvním celkem prvoligové tabulky. Vstupné činí 30 korun a permanentkáři či členové klubu mají vstup zdarma. V zápasovém tištěném programu na vás čeká zajímavý rozhovor s odchovancem SKV Jakubem Záněm, který ve vinohradském klubu kroutí už 12. sezonu!

 

20. kolo 1. ligy mužů:

20:00 TJ SKV - TJ Znojmo Laufen CZ (Vinohrady)

vstupné 30,- Kč, permanentkáři a členové klubu zdarma

facebooková událost
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: