Je tu baráž o superligu! Vinohrady vyzvou Kanonýry z Kladna
13. 4.

Je tu baráž o superligu! Vinohrady vyzvou Kanonýry z Kladna

Jen tak tak stihli vinohradští sokolové vstřebat pocity z vítězné série s Litvínovem a už musí přepnout síly na blížící se baráž. V sobotu od 18 hodin totiž na domácí půdě vyzvou Kanonýry z Kladna.Dlouho to s Vinohrady vypadalo všelijak. Dvakrát během 2. kola play down svěřenci Martina Hovořáka za Litvínovem zaostávali, nakonec však dlouhou a dramatickou sérii dotáhli do vítězného konce a po roce se opět zúčastní baráže.


Vinohradští v rozhodujícím sedmém utkání série s Litvínovem vedli, prohrávali, vyrovnali, vedli o čtyři branky a přes závěrečný nápor soupeře výsledek uhájili. Do 1. ligy se za přihlížení skvělých 460 diváku odebral Bivoj.


Nyní už se pozornost přesouvá na kladenské Kanonýry. Ti ve čtvrtfinále prvoligového play off vyřadili po pětizápasové bitvě Svitavy, následně v semifinále zdolali pražský Start98 a jen ve finále nestačili na suveréna letošního ročníku 1. ligy FBC Liberec, který se po roce opět vrací mezi elitu.


Kromě boje o titul tak zbývá v této sezoně vyřešit už jen jednu hádanku. A sice kdo obsadí 12. místenku do superligy a bude moci vyzývat soupeře jako Chodov, Vítkovice, Boleslav, Brno a další.


Držme palce sokolům, aby to byli právě oni, kteří zakončí sezonu vítězně, stejně jako se jim to povedlo loni proti Startu. Baráž se hraje na tři vítězné zápasy, začíná se na Vinohradech, další dvě měření sil se uskuteční v Kladně. Vstupné na první zápas činí 30 Kč, permanentkáři a členové SKV jdou zdarma. SKV, to je Společně K Vítězství!

 

1. utkání baráže o Tipsport superligu:

sobota 18:00 TJ SKV - FBC Kanonýři Kladno (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva