Ladies čeká dvojzápas
10. 2.

Ladies čeká dvojzápas

Ženské áčko má před sebou dva víkendové zápasy. Nejprve se v pátek večer představí na Děkance, kde se střetne s Elite, v neděli pak na domácí půdě přivítá Olomouc.Po dvoutýdenní přestávce se vrací na scénu nejvyšší soutěž žen. A ihned nabírá velké tempo. V pátek Ladies budou čelit pátému celku extraligy pražskému Elite. Derby se uskuteční na Děkance od 19:30. První vzájemný duel ovládly hráčky Elite, které na Vinohrad zvítězily těsně 2:1. Doufejme, že i tentokráte se dočkáme vyrovnané partie.

 

V neděli se pak svěřenkyně trenérů Doubka a Kytky představí divákům v domácí sokolovně. Od 16:30 zde odehrají zápas 20. kola s Olomoucí. A svému soupeři mají co vracet. Na Moravě totiž padly 0:8. Že však umějí Ladies na Olomouc vyzrát, dokázaly v loňské sezoně, kdy svého soka na domácí půdě zdolaly 4:3. Dorazte je tedy v jejich snaze podpořit! Vstupné činí 20,- Kč, permanentkáři mají vstup zdarma.

 

Víkendový program extraligy žen:

pátek 19:30 Elite Praha - TJ SKV (Děkanka)

neděle 16:30 TJ SKV - FBS Olomouc (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: