Ladies čeká ve středu pohár s Bohemians
18. 10.

Ladies čeká ve středu pohár s Bohemians

Vinohrady se ve středu na domácím hřišti utkají s FbŠ Bohemians. Duel osmifinále Poháru České pojišťovny se uskuteční od 19:30.Ladies konečně prolomily prokletí prvního vyřazovacího kola poháru a na konci září porazily Nové Strašecí 4:3 v prodloužení. Výhru v nastavení vystřelila kapitánka Honzová.

 

Nyní na svěřenkyně Bolka Kytky čeká soupeř z jiné kategorie. Bohemians před sezonou posílily některé hráčky Elite včetně Veroniky Zittové, Terezy Chvátalové, Nely Havlíkové nebo Karly Kalecké.

 

Bohemians se prvním vyřazovacím kolem prodírat nemuseli. Byli nasazeni rovnou do osmifinále. Vítěz tohoto utkání se utká s vítězem duelu Tatran - Elite. Přijďte holky ve středu podpořit v atraktivním pohárovém střetnutí.

 

Osmifinále Poháru České pojišťovny:

19:30 TJ SKV - FbŠ Bohemians (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: