Ladies čeká výjezd do Liberce
26. 10.

Ladies čeká výjezd do Liberce

Na státní svátek vyrazí ženské áčko na sever Čech. Svěřenkyně Bolka Kytky poměří síly s Libercem. Utkání je na programu v pátek od 15:30 na zimním stadionu v Jeronýmově ulici.Ladies stále čekají na první výhru v letošní sezoně. To Liberec také čekal na premiérový triumf dlouho, z posledních tří zápasů však dokázal dvakrát vyhrát, když porazil Židenice a Panthers.

 

V posledním kole si Severočešky odvezly vysokou porážku z Ostravy, kde padly 5:11. Ani sokolkám se ovšem poslední zápas vůbec nevydařil. Na domácí půdě podlehly Židenicím 3:9 a jsou tak posledním celkem extraligy, který ještě čeká na vítězství.

 

Kapitánka SKV a bývalá hráčka Liberce Petra Honzová má jasno, co je potřeba zlepšit. "Musíme dodržovat náš obranný systém, ve kterém děláme pořád stejné chyby,“ nabádá sebe i své spoluhráčky.

 

Soupeře táhne především Oxana Shamaninová, která doposud posbírala devět bodů. O jeden bod za ní zaostává navrátilkyně ze zahraničního angažmá Hana Koníčková. Držme Ladies palce, aby se jim na hřišti Liberce podařilo bodovat!

 

8. kolo extraligy žen:

pátek 15:30 Crazy girls FBC Liberec - TJ SKV (ZS Liberec)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: