Ladies dnes vstoupí do Poháru České pojišťovny
30. 9.

Ladies dnes vstoupí do Poháru České pojišťovny

Ženské áčko Vinohrad dnes ve Stochově odehraje první zápas v letošním ročníku Poháru České pojišťovny. Ladies se v rámci 2. kola utkají s Novým Strašecím. Duel vypukne v 19 hodin.Po letech, kdy naše ženy vstupovaly do poháru už v 1. kole, byly tentokráte Vinohrady nasazeny až do kola s pořadovým číslem 2, a tak se skupinové fázi vyhnuly. To znamená, že pro ně pohárová soutěž odstartuje až dnes střetnutím s Novým Strašecím.

 

Účastník 2. ligy žen vstoupil do nové sezony úspěšně. V lize si připsal na úvod dvě výhry a společně s rezervou Bohemky a Startem je na čele 2. ligy. V 1. kole poháru Strašecí porazilo Králův Dvůr a Tábor, a i přes prohry s Kladnem a plzeňskou Slavií postoupilo ze druhého místa dál.

 

Vítěz utkání narazí v osmifinále na lepšího z dvojice Bohemians - Start98. Duel začíná dnes v 19 hodin ve sportovní hale Stochov. Ladies mají nabitý program. V neděli odehrály střetnutí s Vítkovicemi, ve středu nastoupily ve 3. kole na půdě Elite, dneska je čeká pohár a zítra 4. kolo s Olomoucí. Držme tedy palce!

 

2. kolo Poháru České pojišťovny:

pátek 19:00 TJ Sokol Nové Strašecí - TJ SKV (SH Stochov)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva