Ladies jdou do boje o záchranu! V sobotu na Děkance, v neděli na Vinohradech
10. 3.

Ladies jdou do boje o záchranu! V sobotu na Děkance, v neděli na Vinohradech

Počtvrté vstupuje ženské áčko do extraligového play down. Podruhé má jako soupeře v 1. kole pražského rivala Elite. Sobotní duel se uskuteční od 17 hodin na Děkance, pro nedělní duel si Elite vypůjčilo vinohradskou sokolovnu, kde se bude hrát od 18 hodin.



Oba dva vzájemné duely v základní části byly letos nadmíru vyrovnané. V tom prvním Ladies rychle vedly 3:0, náskok ale neudržely a nakonec padly 4:5 v prodloužení. I ve druhém střetnutí Sokol vedl. Z 0:3 otočil vývoj na 4:3, přesto prohrál 5:6.

 

Před dvěma lety se oba soupeři utkali ve stejné fázi boje o záchranu. Všechny čtyři zápasy tehdy vyhrálo Elite a slavilo rychlé udržení. To Vinohrady vybojovaly až v následné baráži proti Panthers. V prvním extraligovém ročníku SKV porazilo Ostravu 3:1 na zápasy a loni si poradilo s Olomoucí 4:3 na zápasy.

 

První dva duely bude domácím týmem Elite, přestože v neděli mu poskytne azyl vinohradská sokolovna. Ladies tak mají o jeden domácí zápas navíc. Série se hraje na čtyři vítězné zápasy. Vítěz bude slavit záchranu, poraženého čeká 2. kolo play down.

 

1. kolo play down:

sobota 17:00 Elite Praha - TJ SKV (SH Děkanka)

neděle 18:00 Elite Praha - TJ SKV (Vinohrady)




SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.




Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: