Ladies se doma utkají s Jičínem
16. 1.

Ladies se doma utkají s Jičínem

Už 16. zápas v základní části extraligy žen dnes odehrají naše ženy. Na domácí půdě vyzvou celek z Jičína, který dokázaly v prvním vzájemném utkání porazit 4:3. Utkání začíná v 17 hodin.Vzpomínané vítězství ukořistily Vinohrady hned v prvním kole. Třemi body se na něm tehdy podílela kapitánka SKV Zuzana Macurová. A nikdo by se nezlobil, kdyby holky podobný počin zopakovaly i v domácím zápase.

 

Jičín ovšem bude vzdorovat. V předposledním kole překvapil, když doma porazil střešovický Tatran 5:3. Společně s triumfy nad Olomoucí a Libercem to jsou jediné tři výhry Jičína v právě probíhajícím ročníku. Loňský nováček je tak o tři body před Sokolem a nachází se na 11. příčce.

 

Naopak domácí budou chtít odčinit nevydařené úterní utkání na půdě Tatranu. Svěřenkyně trenérů Doubka a Kytky prohrály 2:9, přičemž jim vůbec nevyšel vstup do zápasu. Zápas se hraje dnes od 17 hodin ve vinohradské sokolovně. Doražte našim holkám zafandit!

 

17. kolo extraligy žen:

17:00 TJ SKV - FBK Jičín (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva