Ladies se v neděli střetnou s Ostravou
6. 10.

Ladies se v neděli střetnou s Ostravou

Extraliga žen rychlým tempem spěje dál. V neděli se v Riegrových sadech představí další celek z Moravy. Do sokolovny přijede ostravské FBC. Utkání se uskuteční od 16 hodin.Ladies nevstoupily do nové sezony zrovna nejlépe. Ze čtyř zápasů mají na svém kontě 1 bod. V duelu s Elite však sahaly po výhře a dobře rozehrané měly také zápas s Panthers či Olomoucí. Bohužel to na body nestačilo.

 

Teď mají svěřenkyně Bolka Kytka šanci na nápravu proti rivalovi z Ostravy. Ostravanky mají po čtyřech zápasech bodů šest a nacházejí se na sedmém místě tabulky.

 

Vysokou výhru si FBC připsalo s Jičínem (9:1), v úvodním kole zdolalo také Židenice (6:3). V posledním zápase jen těsně padlo s Bohemians. Nejproduktivnější hráčkou týmu je se sedmi body Andrea Pastušková, která do týmu přišla před sezonou na hostování z Vítkovic.

 

Ladies proti Olomouci nastoupily z rozlišných důvodů v hodně nekompletní sestavě, proti Ostravě by to už však mělo být lepší. A tak doufejme, že uvidíme dobré utkání se šťastným koncem pro domácí barvy! SKV = Společně K Vítězství!

 

5. kolo extraligy žen:

neděle 16:00 TJ SKV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Vinohrady)

vstupné: 30 Kč, permanentkáři a členové klubu zdarma
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva