Ladies v neděli přivítají Liberec
11. 2.

Ladies v neděli přivítají Liberec

Ženské áčko v 19. kole extraligy žen vyzve na domácí půdě Liberec. Utkání se uskuteční v neděli od 18 hodin v Rieger aréně!V 11. kole Ladies naposled bodovaly. Bylo to na domácí půdě proti Jičínu. Vinohrady tehdy v dramatickém duelu vyhrály 5:4. Od té doby sice sehrálo SKV několik slibných zápasů, k bodovému zisku to však nevedlo. Jako příklad mohou posloužit zápasy doma s Elite (5:6 prohra) nebo v Olomouci (4:5 porážka).

 

V posledním střetnutí prohrály svěřenkyně kouče Boleslava Kytky na půdě Chodova 2:13. V předehrávce 22. kola favoritovi dlouho vzdorovaly, ale domácí nakonec svou převahu přetavili v jasnou výhru. V minulém domácím střetnutí Vinohrady také nebodovaly. Proti Panthers předvedly slušné pasáže hry, ale v celkovém zúčtování byl pražský rival úspěšnější a z Riegrových sadů si odvezl výhru 5:2.

 

Ladies se už s jistotou chystají na boje v play down. A právě dnešní soupeř, Liberec, může být jedním ze soků v 1. kole. Crazy girls se totiž nacházejí na deváté příčce extraligové tabulky a bojují s osmými Židenicemi o poslední místo v play off. První vzájemný duel v letošní sezoně vyhrály Severočešky v hokejové Home Credit aréně 5:3.

 

Doufejme, že se vinohradským florbalistkám povede lépe a naberou před play down tolik potřebné sebevědomí. V poslední třech zápasech je čekají postupně Liberec, Jičín a Bohemians. A pak už klíčová fáze sezony. SKV = Společně K Vítězství!

 

19. kolo extraligy žen:

18:00 TJ SKV - Crazy girls FBC Liberec (Vinohrady)

vstupné 30,- Kč, permanentkáři a členové klubu zdarma

facebooková událost
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva