Ladies v předvečer klubových oslav přivítají Panthers
6. 2.

Ladies v předvečer klubových oslav přivítají Panthers

Ženský A tým vyhlíží derby. Vinohrady se totiž v sobotu od 19:30 utkají na domácí půdě s Panthers Praha. Přijďte Ladies podpořit přímo do hlediště Rieger arény!Střetnou se bývalí soupeři z baráže

 

Na konci sezony 2014/15 se oba týmy střetly v baráži o účast v extralize. Panterky sice vyhrály úvodní zápas, následné tři však ovládly Ladies a po zásluze se radovaly ze setrvání v  elitní soutěži. Hráčky Panthers měly další pokus na postup hned v následující sezoně a ten už využily. Od té doby tedy nastupují v extralize a staly se pravidelným soupeřem SKV.

 

V jejich týmu upozorníme zejména na Veroniku Zittovou - českou reprezentantku a bývalou hráčku Elite a Bohemians. Zittová s 26 body suverénně vládne týmové produktivitě panterek, jinak šestého týmu extraligy. Speciální bude zápas pro naší útočnici Radku Kylarovou, která ještě v loňské sezoně v dresu Panthers působila. 

 

Rozhovor s Bárou Šádkovou

 

V tištěném bulletin, který obdržíte u vstupu, tentokrát najdete rozhovor s Bárou Šádkovou, která v našem klubu působí už pět let. V interview Bára uvedla výčet klubů, za který v minulosti hrála, zhodnotila, jak se Ladies za pět let v extralize posunuly a také odhadla šance Vinohrad v letošní sezoně.

 

"Podle mého názoru ale Ladies udělaly velký pokrok. Kvalita ostatních týmů se pořád zvedá a na hráčky jsou kladeny stále větší nároky. Je pravda, že bodově na tom nejsme nejlépe, ale pozitivní je, že často dokážeme po většinu zápasu držet krok i se špičkou tabulky," řekla Bára Šádková v rozhovoru.

 

Přijďte tedy Ladies popohnat v jejich snažení. A nezapomeňte, že sobotní ženské derby se koná v předvečer velkých klubových oslav, které se uskuteční o den později od 17 hodin. Vstupné na duel s Panthers je dobrovolné a v provozu bude letos poprvé také oblíbený Bufet U Kníra!

 

19. kolo extraligy žen:

sobota 10. 2., 19:30, TJ Sokol Vinohrady

TJ Sokol Královské Vinohrady vs. Panthers Praha

vstupné dobrovolné

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy:

TVCOM.cz Tipsport Deník
Rotor Evropa 2 Česká televize