Ladies vyhrály 5:2 a vynutily si sedmý zápas!
14. 4.

Ladies vyhrály 5:2 a vynutily si sedmý zápas!

Vinohrady ovládly šesté utkání 2. kola play down. Nad Židenicemi zvítězily 5:2 a vybojovaly si tak možnost rozhodujícího sedmého utkání. Za vyrovnaného stavu 3:3 se tak série přesune zpátky do Brna.Úvod zápasu byl ze strany domácích hráček skvělý! Ve třetí minutě se střelou k tyči prosadila kapitánka Lingová. O pět minut později vystřelila Vejvodová a Tvrzníková dokázala dorazit míček za brankovou čáru. SKV po první třetině vedlo 2:0.

 

Začátek druhé části se však vinohradskému týmu naopak nevydařil. Nejprve musely Ladies přežít dvouminutové oslabení a pak soupeř během pár vteřin dvakrát udeřil. Ve 27. minutě bylo tedy srovnáno 2:2.

 

SKV se z inkasovaných branek oklepalo a vzápětí udeřilo na druhé straně. Nejprve nepřehlednou situaci před brankou zakočnila gólem Vejvodová a poté se z půlky prosadila podruhé v duelu Lingová.

 

Ve třetí třetině Sokol kontroloval svůj náskok, který ještě dokázala po parádní individuální akci rozšířit Tvrzníková. Brankářce Krištofové nasadila jesle a vyhnala ji z branky. Vinohrady vyhrály v šestém zápase 5:2 a o osudu série rozhodne sedmý duel, který se v neděli od 14 hodin uskuteční v Brně.

 

TJ SKV - K1 Florbal Židenice 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)

 

Branky a nahrávky: 3. Lingová (Honzová), 8. Tvrzníková (Vejvodová), 35. Vejvodová (Trunečková), 37. Lingová, 45. Tvrzníková – 26. Novotná (Drápalová), 27. Pospíšilová (Drápalová). Rozhodčí: Hejnová, Beranová. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 50.

 

Sestava SKV: Kuchyňková - Honzová, Trunečková, Šádková, Sladkovská, Jiříčková, Skalická - Lingová (C), Vejvodová, Tvrzníková - Kutnarová, Bartošová, Bursová - Dobisíková, Žižková, Kylarová - Zelníčková, Šidlochová. Trenér: Boleslav Kytka.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: