Ladies vyzvou sedminásobného mistra
26. 2.

Ladies vyzvou sedminásobného mistra

Ženské áčko čeká před play down těžký test. Ladies se totiž na domácí půdě střetnou se silným Herbadentem. Utkání se uskuteční v sobotu 27. února od 18 hodin ve vinohradské sokolovně.Po třech výhrách v řadě, které stanovily klubový rekord v počtu získaných bodů v základní části extraligy, čeká Ladies soupeř z kategorie těch nejsilnějších. Herbadent z dosavadních 21 zápasů ztratil pouze dva, ve zbylých 19 zvítězil a ze všech celků extraligy má nejlepší útok - do sítí soupeřů nasázel už 190 branek.

 

První vzájemné utkání na Jižním Městě ovšem naznačilo, že i Vinohrady mohou díky soustředěnému výkony držet s favoritem krok. Po první třetině svítilo na časomíře skóre 0:0. Ve druhém dějství už se favorit probudil a vstřelil čtyři branky, ale i SKV dokázalo odpovědět trefami Čermákové a Tvrzníkové. Favorit tak definitivně rozhodl o osudu utkání až ve třetí části a nakonec vyhrál 10:2.

 

Vinohrady čeká ostrá zkouška před vstupem do boje o záchranu. Do něj půjdou Ladies z 11. příčky. Poslední Jičín už totiž pětibodovou ztrátu nedožene, naopak desátá Olomouc má na SKV čtyři body náskok. Přijďte děvčata v jejich snažení proti mistru České republiky z let 2007 až 2013 podpořit!

 

22. kolo extraligy žen:

sobota 18:00 TJ SKV - Herbadent Praha 11 SJM (Vinohrady)

 

Foto: Otakar Prášek
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva