Ladies za vyrovnaného stavu dvakrát vyzvou Elite
16. 3.

Ladies za vyrovnaného stavu dvakrát vyzvou Elite

Po úvodním víkendu je stav série 1. kola play down mezi SKV a Elite vyrovnaný 1:1. Zatímco Vinohrady ovládly sobotní duel, v neděli se radovalo z výhry Elite. V následujících dvou zápasech bude v roli domácího celku Sokol!Sobotní duel se uskutečnil na Děkance. SKV vedlo po úvodní části po trefě Dobisíkové 1:0. Prostřední perioda však patřila domácímu celku. Pechánková s Veharovou zajistily obrat a Elite tak odcházelo do šaten po čtyřiceti minutách s jednogólovým vedením.


Závěrečná část však patřila Sokolu. Nejprve ranou do šibenice srovnala Bartošová, po ní se prosadila Lingová a skvělý obrat dokonala Zelníčková. Domácí se už pak zmohli pouze na snížení a první zápas série tak pro sebe ukořistily hráčky SKV.


V neděli se hrálo na Vinohradech, ačkoli Elite bylo vedeno jako domácí tým. A známé prostředí florbalistkám Sokola ze začátku svědčilo. V první minutě se sice prosadila Zlámalová, ale pak po dvou trefých Lingové se do vedení zase dostaly Vinohrady.


Jenže tentokráte náskok neudržely. Domácí tým totiž v průběhu druhé třetiny dal tři branky, na které už Vinohrady odpověď nenašly. V závěr už pouze zkorigovala skóre ranou do horního růžku branky Tvrzníková. SKV prohrálo druhý zápas s Elite 4:5.

 

V Rieger aréně se třetí střetnutí vyrovnané série uskuteční v sobotu od 15 hodin. Nedělní čas úvodního buly je naplánován na 20 hodin. Vstupné činí vždy 30,- Kč, permanentkáři a členové klubu mají vstup zdarma. Přijďte podpořit Ladies v jejich boji o udržení v extralize!

 

1. kolo play down:

sobota 15:00 TJ SKV - Elite Praha (Vinohrady)

facebooková událost

neděle 20:00 TJ SKV - Elite Praha (Vinohrady)

facebooková událost

vstupné 30,- Kč, permanentkáři a členové klubu zdarma
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: