Ladies začínají na hřišti nováčka
15. 9.

Ladies začínají na hřišti nováčka

Na půdě Panthers Praha načnou Vinohrady nový ročník extraligy žen. Utkání se uskuteční v neděli 18. září od 18 hodin v hale střešovického Tatranu.Po účasti na Czech Open a Ostrava Cupu a dlouhé letní přípravě je tady konečně ostrý test! Ladies poměří síly s nováčkem nejvyšší soutěže, se kterým se utkaly před rokem v rámci baráže o udržení v extralize.

 

Pantherky tenkrát ovládly hned první zápas, následné tři však patřily Sokolu, který si tak vybojoval setrvání mezi elitou. Oba týmy se rovněž kdysi potkávaly v 1. či 2. lize.

 

Mezi největší opory soupeře budou jistě patřit brankářka Kristýna Horňáková, která do pražského týmu zamířila ze švýcarského Burgdorfu. Tahounkami týmu jsou dlouhodobě také Eva Krauskopfová či bývalá hráčka Vinohrad Natálie Sátrová.

 

Duel se odehraje ve Střešovicích, kde Panthers našli útočiště pro své domácí zápas. Hala v Radlicích totiž nevyhovuje regulím pro nejvyšší soutěž. Nový ročník pro naše holky vypukne v neděli v 18 hodin!

 

1. kolo extraligy žen:

neděle 18:00 Panthers Praha - TJ SKV (hala Tatran Střešovice)

 

Foto: Otakar Prášek
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: