Letní SKV kemp se blíží!
29. 6.

Letní SKV kemp se blíží!

1. července všem dětem odstartují prázdniny. Na Vinohradech tou dobou však začne také letní kemp mládeže, kterého se mohou zúčastnit mladí florbalisté a florbalistky z našeho klubu.Čtyřdenní kemp začne v sobotu 1. července a skončí v úterý 4. července. Každý den jsou na programu dva tréninky v hale, venkovní trénink na atletickém stadionu a na závěr dne regenerace v bazénu. Výhodou je, že kompletní zázemí nabídne právě areál vinohradské sokolovny v Riegrových sadech.

 

Zajištěno je také stravování v nedaleké restauraci U Bohouše, kde budou mít účastníci kempu připravené obědy. Premiérového SKV kempu se pod dohledem trenérů Martina Hovořáka a Viléma Svobody zúčastní kolem 25 přihlášených dětí.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: