Martin Dejmal: Havířov naznačil, proč vyhrál základní část
9. 4.

Martin Dejmal: Havířov naznačil, proč vyhrál základní část

Sokolové načali finálovou sérii 1. ligy mužů s Havířovem vítězně, v neděli ovšem nedokázali přidat druhý triumf, a tak je série po úvodním víkendu vyrovnaná 1:1. Zápasy na havířovské půdě hodnotil brankář Martin Dejmal, který byl v sobotním duelu vyhlášen nejlepším hráčem SKV.   

Vinohradští nejprve v sobotu vyhráli 5:3. V neděli ovšem padli těsně 2:3. Oba zápasy byly dramatické až do posledních chvil. "Odehráli jsme dvě vyrovnaná utkání. Jedno se šťastným koncem pro nás, jedno pro Havířov," ohlédl se za prvním dvojutkáním Martin Dejmal.
 
Vinohradský brankář si v sobotu připsal 24 úspěšných zákroků a po právu byl oceněn jako nejlepší hráč hostujícího týmu. "Soupeř nám ukázal, proč skončil po základní části první. Je velmi nebezpečný na útočné polovině a hrozí z každého útoku," ocenil kvality finálového soka.
 
V neděli sokolům nevyšel úvod a od osmé minuty pak museli dotahovat náskok domácích. "Torpedo se na nás připravilo, přidalo na agresivitě a my se pořádně nedostali k ohrožení brány. Jeden gól ze hry je na zápas strašně málo," připomněl branku Skřivánka, další snížení už padlo při hře v šesti.
 
Jak tedy budou vypadat zápasy v Praze? "Očekávám kvalitnější utkání než v Havířově. Řekl bych, že tymy, které usilují o superligu, by měly předvádět kvalitnější zápasy. A jak bych pozval fanoušky? Dondite!" vzkázal všem příznivcům.
 
Třetí a čtvrté finále se uskuteční o nadcházejícím víkendu v sobotu od 19 a v neděli od 17 hodin. Kvůli obsazenosti vinohradské sokolovny se bude netradičně hrát na Jižním Městě v hale Jedenáctka. Přijďte sokoly podpořit v jejich boji o postup do elitní soutěže.SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: