Michal Pazdera: Proti Varům odvedeme maximum s tím, co bude k dispozici
9. 3.

Michal Pazdera: Proti Varům odvedeme maximum s tím, co bude k dispozici

Hlavní trenér A týmu Michal Pazdera zhodnotil základní část. Výkony sokolů podle něj byly nevyvážené. Nyní se navíc musí potýkat se zraněním některých klíčových hráčů. Na to si však nechce kouč stěžovat a proti Karlovým Varům chce s týmem odvést maximum.Jak hodnotíš výkony a výsledky týmu v základní části 1. ligy mužů?

"Výkony byly velmi nevyvážené, čemuž odpovídaly také výsledky. První liga byla letos plná překvapivých výsledků, což potvrzuje boj o konečné umístění do posledních kol."

 

Nakonec jste obsadili sedmou příčku. Je to za očekáváním nebo je to reálný odraz současných schopností týmu?

"K týmu jsem nastoupil pět dní před zahájením soutěže. V ten moment jsem si myslel, že budeme rádi za udržení v soutěži. Tak na mě v ten moment tým působil. Nebyl připravený kondičně, florbalově, ani takticky. Svým způsobem jsme udělali velký kus práce. Myslím, že je jedno, zda člověk skončí na pátém nebo osmém místě. Díky výběru soupeřů na tom nezáleží. Reálně asi měl tým na víc, ale s ohledem na stav týmu těsně před zahájením soutěže považuji umístění za adekvátní."

 

Dokážeš zhodnotit, co se na základní části nejvíce vydařilo?

"Zapojení širokého počtu hráčů z klubu. Letos jsme v podstatě nepřivedli nikoho na přestup a pouze tři hráči u nás byli na hostování. Zapojili jsme dost mladých hráčů, z čehož bude klub i oni čerpat v budoucích letech."

 

Ve čtvrtfinále play off vás čekají Karlovy Vary. Jak hodnotíš sílu soupeře?

"Uměl bych si představit jiné soupeře, pokud bychom si z první čtyřky mohli volit my. Síla soupeře odpovídá tomu, že získal pouze o pět bodů méně než suverénní Havířov."

 

Na čem budete chtít v play off sázet a postavit svou hru?

"S aktuálním stavem týmu se to těžko vysvětluje tak, abych soupeři nedal přesný návod (usmívá se)."

 

Jak je na tom kádr A týmu těsně před startem play off?

"Bojujeme se zraněnými. Z pěti nejproduktivnějších hráčů týmu máme 3 zraněné. Uvidíme, zda se kluci dají dohromady. O zdravotním stavu našich golmanů ani nemluvím. Ale určitě si nebudeme stěžovat a odvedeme maximum s tím, co zrovna bude k dispozici."
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: