Muži dovezli z Ostravy tři body
1. 2.

Muži dovezli z Ostravy tři body

Výborný vstup do první třetiny znamenal pro Vinohrady tři body ze zápasu s ostravským MVILem.Vinohradští před blížícím se koncem základní části seřizují mířidla, což dokazuje výsledek posledního zápasu. V ostravské ČPP Aréně v prvních dvaceti minutách nasázeli domácímu celku hned šest branek. Jako první se do statistik zapsal Zavadil, který využil krosovou nahrávku od Zbyňka Stuchlíka. V osmé minutě se prosadil Hartman a o pár vteřin později i Lisa. Gólové parády ještě zdaleka neměly konce. Ve 12. minutě dokázali vinohradští skórovat hned třikrát. Nejprve se trefil Vnuk, následoval jej Hanák a smrtících 29 vteřin pro Ostravu završil Linhart.

 

Ostrava se ne a ne prosadit. Nepomohla jim ani přesilová hra po vyloučení Lisy. Vinohrady naopak přidaly sedmou branku díky Jakubu Záňovi. Ani druhá přesilová hra domácích nepřinesla vytoužený gól a Suchý se tak po dvou minutách vrátil na hřiště za přetrvávajícího stavu 7:0 pro SKV. Matiášek v brance Vinohrad kapituloval až vteřinu před koncem 2. třetiny, kdy jej překonal Cabiš.

 

Šestigólový náskok se zúžil hned zkraje třetí třetiny. Na 2:7 z pohledu domácích snižoval Tomiczek. Ostrava se pomalu dostávala do hry a tak si trenér Hovořák vyžádal oddechový čas, po kterém dokázal přidat osmý gól Vnuk. I Ostrava využila možnost pro oddechový čas a i jim se vyplatil, snižoval Šrámek. Vinohrady necelé čtyři minuty před koncem čekalo další oslabení. I to ale zvládly bez ztráty kytičky a snížení Tesárka na 4:8 v čase 59:52 jim už nemuselo dělat žádné vrásky.

 

1. MVIL Ostrava WOOW - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:8 (0:6, 1:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 
40. Cabiš (Tesárek), 43. Tomiczek (Tesárek), 55. Šrámek (Kotzur), 60. Tesárek (Machálek) - 3. Zavadil (Stuchlík Z.), 8. Hartman (Vnuk), 8. Lisa (Hanák), 12. Vnuk (Skřivánek), 12. Hanák (Suchý), 12. Linhart (Stuchlík O.), 27. Záň J., 49. Vnuk (Hartman). Rozhodčí: Kačer, Vašíček. Vyloučení: 0:3. Bez využití. Diváci: 30.

 

Sestava SKV: Matiášek – Stuchlík O. (C), Jelínek, Vnuk, Suchý, Záň D., Rossi – Linhart, Zavadil, Stuchlík Z., Lisa, Hartman, Skřivánek, Hanák, Dolejš, Záň J., Pecha. Trenér: Martin Hovořák.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: