Muži vycestují do Pardubic, ženy doma vyzvou Liberec
7. 1.

Muži vycestují do Pardubic, ženy doma vyzvou Liberec

Vánoční prázdniny jsou fuč a naše elitní týmy odehrají svá první utkání v novém roce. Zatímco muži budou v pátek ke svému zápasu cestovat na půdu Pardubic, ženy v sobotu večer vyzvou na domácím hřišti Liberec.V důležitém střetnutí s Pardubicemi

 

Svěřenci Martina Hovořáka sehráli své poslední superligové utkání těsně před Vánocemi, když v derby prohráli před 1260 diváky s Bohemians 2:7. Na osmou Ostravu, která má ke všemu jeden zápas navíc, ztrácejí šest bodů a šance na účast ve vyřazovací části tak ještě jistě není ztracena.

 

Aby však Vinohradští tuto šanci zachovali reálnou, musejí se pokusit bodovat v Pardubicích. První vzájemný duel Bínovi a spol. nevyšel, Vinohrady prohrály 4:7. V loňském play down však Boys naznačili, že umí na hřišti Východočechů i uspět. Utkání v Pardubicích vypukne zítra od 18 hodin.

 

Ženy přivítají Liberec

 

Před domácím publikem se představí Ladies. Ty měly vstoupit do hry už první lednový víkend, ale střešovický Tatran svůj zápas vzhledem k účasti svých družstev na švédském Gothia Cupu odložil.

 

Proto se holky představí poprvé v novém roce až teď. V sobotu od 18 hodin ve vinohradské sokolovně přivítají Crazy girls z Liberce. První vzájemný duel na severu Čech vyzněl lépe pro Liberec v poměru 6:1. Oplatí jim sokolky porážku? Přijďte je v jejich snažení podpořit!

 

16. kolo Tipsport superligy:

8. 1. 18:00 Sokol Pardubice - TJ SKV (SH Dašická)

 

15. kolo extraligy žen:

9. 1. 18:00 TJ SKV ženy - Crazy girls FBC Liberec (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva