Muži vycestují do Vítkovic
4. 12.

Muži vycestují do Vítkovic

Vinohrady se ve 13. kole Tipsport superligy utkají s Vítkovicemi. Duel v ostravské hale Dubina je na programu v neděli od 17:15.Svěřenci trenéra Hovořáka naposledy bodovali s Otrokovicemi v 9. kole. Od té doby zaznamenali dvě porážky se střešovickým Tatranem (jednu v lize a jednu v poháru) a jednu utržili od brněnských Bulldogs .

 

Období před Vánocemi bude pro Vinohradské hodně nabité. Po zápase s Vítkovicemi vyzvou o týden později doma Otrokovice, ve středu 16. 12. absolvují domácí dohrávku 10. kola se Spartou a náročný program uzavřou těsně před vánočními svátky střetnutím na Bohemians.

 

V Ostravě čeká Sokol šestý celek superligové tabulky. Vítkovičtí přes léto výrazně omladili svůj kádr, i přesto se však prezentují skvělou obranou, která je druhá nejlepší v elitní soutěži. Budeme tedy zvědavi, kolikrát ji Milan Bína a spol. dokážou překonat.

 

13. kolo Tipsport superligy:

neděle 17:15 1. SC Vítkovice - TJ SKV (SH Ostrava Dubina)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: