Mužské áčko se představí ve Svitavách
5. 10.

Mužské áčko se představí ve Svitavách

Teprve druhé venkovní utkání čeká svěřence Martina Hovořáka. V rámci 5. kola 1. ligy mužů zamíří Boys do Svitav. Utkání se odehraje v sobotu 8. 10. od 20 hodin.Vinohradští mají za sebou první čtyři zápasy v nové sezoně. Ty první dva na domácí půdě zvládli bez ztráty body. Nejprve zdolali rivala z Litvínova a následně těsně přehráli i houževnatý Havířov.

 

První ztráty přišly až pak. Na půdě Karlových Varů SKV dlouho vedlo, dokonce ještě pár minut před koncem to bylo 9:8 pro Pražany. V závěru ale tým z lázeňského města skóre otočil a nakonec vyhrál 12:9.

 

Naposledy se sokolové představili v domácím utkání se Startem. Vyhecované derby pro sebe ukořistili až po samostatných nájezdech. Soupeř totiž půl minuty před koncem vyrovnal na 6:6 a zápas tak musel do prodloužení.

 

V něm diváci branku neviděli, a proto duel rozsoudily až dva úspěšné nájezdy Michala Dolejše. Sobotní soupeř Vinohrad Svitavy zaznamenaly v uplynulém kole svou první výhru v nové sezoně, když porazily Pelhřimov na jeho půdě 6:4.

 

5. kolo 1. ligy mužů:

sobota 20:00 FbK Svitavy - TJ SKV (SH Na Střelnici Svitavy)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: