Pátý zápas s Elite dnes na Vinohradech!
22. 3.

Pátý zápas s Elite dnes na Vinohradech!

Dva dny odpočinku a je tu další zápas. Ladies se dnes utkají s Elite už popáté. Stav série je 3:1 pro SKV, které má tudíž hned tři mečboly.Vinohrady opět budou hrát na svojí půdě, přestože jako domácí tým bude vedeno družstvo Elite. Hned čtyři z pěti zápasů série se tak uskutečnily kvůli obsazenosti haly na Děkance v Riegrových sadech. Ladies o víkendu zvládly oba dva své domácí zápasy a v sérii se ujaly vedení 3:1 na zápasy.

 

V sobotu triumfovaly vysoko 8:1 a v neděli urvaly zápas až po samostatných nájezdech. Dnešní duel však rozhodně nebude jednoduchý. Elite už v neděli naznačilo, že do zbytku série dá všechno a dokázalo se našim hráčkám vyrovnat. Utkání začíná od 19 hodin ve vinohradské sokolovně. Přijďte Ladies v jejich boji o záchranu podpořit!

 

5. zápas 1. kola play down:

středa 19:00 Elite Praha - TJ SKV (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: