Petr Weissgärber: Do obrany pracoval celý tým dobře
3. 11.

Petr Weissgärber: Do obrany pracoval celý tým dobře

Vinohrady v pátečním duelu 12. kola zdolaly Otrokovice 4:1 a po třech porážkách si konečně připsaly další body do tabulky. Na výhře se velkou měrou podílel brankář Petr Weissgärber, který byl po právu vyhlášen nejlepším hráčem SKV.Sokolové proti Otrokovicícm vybojovali důležité vítězství. Díky němu jsou na dostřel jedenáctým Pardubicím a právě desátým Panthers. "Vyhráli jsme po delší době, neztratili jsme kontakt s týmy před námi a pak Otrokovice zatím v letošní sezoně patří ke spodku tabulky, takže je to vlastně náš soupeř o přímé udržení superligy," uvedl brankář Weissgärber důvody, proč byl triumf nad moravským soupeřem důležitý.

 

Vinohradští se prezentovali solidní obranou a v utkání inkasovali pouze jednou. Na tom měl velkou zásluhu právě brankář SKV. "Nejdůležitější bylo, že jsme po celou dobu zápasu vedli. Také nám pomohly koncentrovaná obrana a ubráněné přesilovky. Zápas to nebyl pro diváky zrovna atraktivní, navíc po duelu se Spartou, který fanoušky namlsal, ale pár hezkých momentů by se tam našlo. Ovšem s celkovým výkonem spokojeni nejsme," zmínil, že hra Sokola by měla být ještě lepší.

 

 

Weissgärberovi se zápas vydařil. "Jsem hlavně spokojený s tím, že do obrany celý tým pracoval dobře. Tento zápas byl pro mě hodně o koncentraci, protože těch střel nebylo mnoho.Také jsem rád, že jsem dokázal navázat na povedený výkon z utkání se Spartou. A těší mě konečně chycený nájezd, který byl navíc hodně důležitý a udržel nás ve vedení. Ale úplně spokojený se svým výkonem ještě nejsem, měl jsem v některých situacích i štěstí," ohlédl se za svým výkonem.

 

Hned v pondělí sokoly čeká další superligový zápas. Tentokráte v Edenu proti Bohemians. "Je pravda, že na přípravu moc času není, ale dostali jsme pokyny od trenéra, co máme individuálně nastudovat. Jsou to dva dny volna během, kterých zregenerujeme a probereme si chyby. Věřím, že to zvládneme a na zápas budeme připraveni dobře," doufá brankář SKV.

 

Pondělní duel je na programu od 19 hodin a očekává se plné hlediště sportovní haly v Edenu. "Od zápasu očekávám bouřivou atmosféru v hledišti a velký boj na hřišti. Bohemka umí uspořádat velké zápasy a propagace tohoto zápasu už nějaký čas běží," dodal na závěr.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: