Poslední domácí zápas v roce 2016! Vinohrady přivítají Svitavy
15. 12.

Poslední domácí zápas v roce 2016! Vinohrady přivítají Svitavy

Sokolové zakončí kalendářní rok 2016 domácím duelem se Svitavami. Utkání se uskuteční v sobotu od 17 hodin v Rieger aréně. Připraven je doprovodný program!Vinohrady mají za sebou úspěšné i neúspěšné výsledky. V posledním domácím duelu svěřenci Martina Hovořáka vyprovodili Karlovy Vary vysoko 12:4 a oplatili tak Západočechům porážku z prvního vzájemného utkání.

 

Hned v následujícím kole však Vinohradští padli na půdě kunratického Startu 4:9. V domácím duelu se svitavským FbK tak budou mít šanci na výsledkový reparát. Svitavy se po 16 kolech nacházejí na posledním místě 1. ligy s pětibodovou ztrátou na předposlední Litvínov a s jedním zápasem k dobru.

 

Diváci, kteří sobotní střetnutí navštíví, se rozhodně mají na co těšit. Kromě posledního domácího utkání v letošním roce bude k vidění také minizápas našich nadějí, kteří před začátkem zápasu nastoupí na plochu s hráči A týmu. Přijďte tedy SKV v posledním soutěžním střetnutí v roce 2016 podpořit!

 

17. kolo 1. ligy mužů:

sobota 17:00 TJ SKV - FbK Svitavy (Vinohrady)

vstupné 30,- Kč, človené klubu a permanentkáři zdarma

Facebooková událost
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva