Poslední domácí zápas v základní části! Vinohrady vyzvou Ústí
16. 2.

Poslední domácí zápas v základní části! Vinohrady vyzvou Ústí

Vinohradští v rámci 24. kola 1. ligy mužů přivítají na domácí půdě Florbal Ústí. Utkání se uskuteční v sobotu od 18 hodin v Rieger aréně. Sokolové ještě mohou zabojovat o umístění v elitní trojce.Sokolové zvládli v posledním kole pražské derby s Black Angels a z Čakovic si odvezli cenné tři body za výhru 6:4. V tabulce 1. ligy tak setrvávají na čtvrté příčce s jednobodovým náskokem na pátý Hattrick a se tříbodovou ztrátou na třetí Českou Lípu.

 

A právě na třetí příčku se svěřenci Martina Hovořáka v posledních kolech zaměřují. Další krok směrem k ní mohou udělat v posledním domácím duelu v základní části. Proti nim však bude stát silné Ústí, které se nachází na druhé pozici. V prvním vzájemném utkání však Vinohradští Severočechy zaskočili na jejich půdě, když si odtud odvezli výhru 4:3.

 

Ústí na podzim kvůli epidemii příušnic téměř měsíce nehrálo. Ústečtí však zvládli náročný program a ve většině dohrávek zvítězili. Právě proto se aktuálně nacházejí hned za vedoucím Znojmem. V posledním kole o gól přetlačili Pelhřimov. Pozor si budou muset dát sokolové hlavně na Viktora Kopeckého, který ve 22 zápasech nasbíral famózních 55 bodů.

 

Přijďte Sokol podpořit v závěrečném domácím střetnutí v základní části! Vstupné činí 30 korun, permanentkáři a členové klubu mají vstup zdarma.

 

24. kolo 1. ligy mužů:

sobota 18:00 TJ SKV - Florbal Ústí (Vinohrady)

vstupné 30,- Kč, permanentkáři a členové klubu zdarma

facebooková událost
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva