Prague Games - den třetí: Jízdu dorostenců zastavilo švédské Älvsjö
8. 7.

Prague Games - den třetí: Jízdu dorostenců zastavilo švédské Älvsjö

Nejdále ze všech našich týmů na Prague Games došli dorostenci. Svěřenci trenérů Sigla a Kytky už včera porazili Náchod a dnes si poradili i s Litvínovem. Stopku jim vystavil až švédský celek Älvsjö, který v osmifinále zvítězil 2:0.Dorostenci se na Prague Games prezentovali slibnými výkony a v sezoně budou usilovat o návrat do 1. ligy. Na turnaji zaznamenali tři výhry, dvě remízy a jednu porážku.

 

Dnes odpoledne výběr dorostenců na Třebešíně zdolal v dramatickém utkání Litvínov. V utkání si Vinohradští hned dvakrát vypracovali dvougólové vedení, ale soupeř pokaždé vstřelil kontatkní branku. Na čtvrtý gól SKV už Litvínovští nezareagovali a sokolové tak po výhře 4:2 postoupili mezi 16 nejlepších.

 

V osmifinále na ně čekal silný švédský celek Alvsjö, které v utkání potvrdilo svoje kvality a po výhře 2:0 prošlo do čtvrtfinále. Kluci ovšem zažili úspěšný turnaj, za který si zaslouží pochvalu!

 

Výsledky 3. hracího dne:

 

Dorostenci (kategorie B16):

1/16: TJ SKV - SK Bivoj Litvínov 2000 4:2

osmifinále: TJ SKV - Alvsjö AIK P00 0:2
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva