Šance dotáhnout se na třetí místo! Do Rieger arény zavítá Česká Lípa
3. 2.

Šance dotáhnout se na třetí místo! Do Rieger arény zavítá Česká Lípa

V sobotu večer se ve vinohradské sokolovně uskuteční zápas 22. kola 1. ligy mužů. Domácí sokolové vyzvou Českou Lípu. Střetnutí začíná v 19:30.Oba týmy se už v letošní sezoně střetly dvakrát. Nejprve pohárový duel na Vinohradech ovládli Českolipští a vyřadili tak SKV ze soutěže. Sami pak v základní skupině v těžké konkurenci Sparty, Chodova a Tatranu nezískali ani bod.

 

Ve druhém vzájemném střetnutí, tentokráte už v rámci 1. ligy, také zvítězila Česká Lípa. Přestřelku na domácím hřišti ovládla v poměru 7:6. Oba týmy se ve druhé nejvyšší soutěži setkávají už delší čas a vzájemné duely jsou plné emocí, výsledkových obratů a gólů.

 

Vzpomeňme na nejpamátnější zápasy, které se uskutečnily v rámci semifinálové sérii play off 1. ligy v roce 2014. SKV prohrávalo 1:2 na zápasy a ve čtvrtém duelu vedla Lípa už 6:3. Jeden gól Lance, dvě trefy Králíka a vítězný úder Zbyňka Stuchlíka však paralyzovaly Českolipské a SKV srovnalo stav série na 2:2.

 

Rozhodující páté utkání pak svěřenci tehdejšího kouče Jana Pazdery zvládli a položili základ svého postupu do superligy. Nyní se bude bojovat o vylepšení pozice v tabulce. SKV ztrácí na třetí Lípu pět kol před koncem čtyři body. Na čtvrtý Hattrick Vinohradští ztrácejí pouze jeden bod.

 

Každý fanoušek je tedy v sobotu večer v Rieger aréně vítán! Vstupné bude tradičně 30 Kč, permanentkáři a členové klubu mají vstup zdarma. Od 16 hodin si jako předkrm můžete dát utkání Benfiky s béčkem Bohemians.

 

22. kolo 1. ligy mužů:

19:30 TJ SKV - FBC Česká Lípa (Vinohrady)

vstupné 30,- Kč, permanentkáři a členové klubu zdarma

facebooková událost
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva