Seniorské týmy o víkendu válely, dobře si vedla i mládež
14. 12.

Seniorské týmy o víkendu válely, dobře si vedla i mládež

O další body do tabulky se o víkendu vedle elitního áčka mužů popraly i ostatní dospělácké týmy SKV. A vedly si opravdu dobře. Vedle nich se také dařilo i všem třem dorosteneckým týmům. A nějaké to vítězství mohly slavit i oba celky mladších žáků.Z jedenácti zápasů, z nichž jedno bylo vzájemné mezi ženami B a C, vyšly seniorské týmy SKV hned osmkrát vítězně, jednou se o body dělily a se soupeřem mimo SKV rodinu prohrály žlutočerné bravy vlastně jen jednou.


Dva těsné souboje svedla Benfika, která se střetla s rezervami dalších superligových celků. V soboty si po jednobrankovém vítězství nad Chodovem připsala tři body. Stejně těsně, jako nad celkem z Jižního Města vyhrála, však v neděli nestačila na zelenobílou Bohemku. Přesto se Vinohrady dál pohybují v tabulkových výšinách, ke kterým se jejich víkendoví soupeři ani nepřibližují.


To mužské céčko je na tom ve své soutěži ještě o dvě příčky lépe, a jakožto druhý celek tabulky si podle papírových předpokladů poradilo se soupeřem jak ze sedmého, tak i z posledního místa tabulky a neděli si zpříjemnilo stoprocentním bodovým ziskem.


Také déčko je po víkendu na sympatickém druhém místě své tabulky. Nejprve remizovali s pražskou Slávií, která jim z průběžné bronzové příčky dýchá na záda, a pak si dvojcifernou nadílkou a s čistým kontem poradili s poslední formací tabulky.


Ženy zahájily hrací víkend už v pátek, kdy dohrávaly vzájemné utkání. V něm si vítězství připsal B tým, který soutěži obou celku zatím vévodí. Na to v sobotu navázal vítězstvím nad osmou formací tabulky. Ženské céčko si pak spravilo chuť v neděli dvěma vítězstvími nad týmy ze samotného chvostu soutěže, porazily Kralupy i Kolín.


Dorostenci v Kobylisech pobrali, co mohli. Všech šest bodů nastřádali po suverénním vítězství nad tabulkovými sousedy z Kladna a paradoxně velmi těsné výhře nad dvanáctým týmem z dvanácti, Tatranem B. Jejich vinohradští kolegové z nižší ligy si pak také poradili s celkem, jenž jim v průběžném pořadí ligy dýchá na záda. Texas, jednoho nejčastějších soupeřů Vinohrad tohoto víkendu, zdolali čtyřbrankovým rozdílem.


A se stejným týmem oslavily vítězství také dorostenky. Ty dokonce vyhraly nad městskými rivalkami o pět branek. V druhém utkání už ovšem nestačily na Nové Strašecí, stejně jako jejich o dvě kategorie mladší spoluhráčky z Vinohrad.


Z našich nejmladších slavily po jedné výhře oba týmy mladších žáků. Žákyně sice na vítězství nedosáhly, přesto je v jejich výsledcích od začátku sezóny vidět posun.


Výsledky víkendu 12. a 13. prosince:


Muži B:
TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 6:5
TJ SKV – FbŠ Bohemians B 7:8


Muži C:
TJ SKV – FBC Vitoria South Town 3:1
TJ SKV – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 9:4


Muži D:
TJ SKV – FBC Slavia Praha 4:4
TJ SKV – FBC Vinořská zvěř 10:0


Ženy B:
TJ SKV – FBC Texas B bandits 3:1
TJ SKV – TJ SKV C 6:0


Ženy C:
1TJ SKV – FBC Kralupy n/V 2:1
TJ SKV – FBC Pitbullky Kolín 3:2


Dorostenci:
TJ SKV – Tatran Střešovice B-by OpenCamps 9:8
TJ SKV – FBC Kanonýři Kladno B 8:1


Dorostenci B:
TJ SKV – FBC Texas DDM P6 7:3


Dorostenky:
TJ SKV – FBC Texas DDM P6 6:1
TJ SKV – TJ Sokol Nové Strašecí 0:3


Mladší žáci A:
TJ SKV – Athletics Praha Černý Most 5:3
TJ SKV – Sokol Rudná 3:5
TJ SKV – FbC Panthers 2:6


Mladší žáci B:
TJ SKV – Black Angles WHITE 3:8
TJ SKV – FBK Davle 8:11
TJ SKV – FBK Draci 15:1


Mladší žákyně:
TJ SKV – TJ Sokol Nové Strašecí 4:11
TJ SKV– Herbadent Praha 11 SJM yellow 4:10
TJ SKV – SK Dvojka Praha 5:10
TJ SKV – FBC Texas DDM P6 7:10
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva